مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه | سایت تفریحی خبری خرگوش
شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه
مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه

مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه

مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه

[caption id="attachment_11516" align="aligncenter" width="300"]مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه[/caption]

دیگر گروه فینالیست مسابقه ادابازی برنامه خندوانه مشخّص شد؛ شب گذشته برنامه خندوانه رامبد جوان میزبان گروه ( خوشحال و شاد و خندان ) و گروه ( جویندگان طلا ) در مرحله نیمه نهایی مسابقه ادابازی بود. در این مرحله حسین رفیعی و امیر کربلایی زاده ( گروه خوشحال و شاد و خندان ) و ارژنگ امیرفضلی و محمّد نادری ( گروه جویندگان طلا ) با هم به مسابقه پرداختند.

مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه

خندوانه

[caption id="attachment_11516" align="aligncenter" width="623"]مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه[/caption]

در آغاز، رامبد جوان درباره تغییرات قوانین مرحله سوم مسابقه ادابازی توضیح داد.

در این مرحله از رقابت، دو گروه نشان‌هایی را که از مرحله قبل به دست آورده بودند، همراه خود داشتند. آن ها می‌توانستند از این نشان‌ها، برای دریافت زمان بیشتر و دو برابر کردن امتیازهایشان استفاده کنند.

برای شروع مسابقه، دو گروه سه دقیقه برای کری‌خوانی زمان داشتند. در این بخش، در یک رقابت نزدیک، گروه جویندگان طلا اوّلین امتیاز را کسب کرد.

در مرحله اوّل، هر دو گروه باید ضرب‌المثل‌هایی را حدس می‌زدند. در پایان این مرحله، گروه حسین رفیعی و امیر کربلایی‌زاده 22 امتیاز و ارژنگ امیرفضلی و محمّد نادری 25 امتیاز کسب کردند.

در مرحله بعد، هر یک از گروه‌ها بر اساس کلمه‌های داخل پاکت، اسم و فامیل را روی برگه‌ای می‌نوشتند و برای هم گروهی خود با ادا اجرا می‌کردند. تا این قسمت مسابقه، گروه ارژنگ امیرفضلی و محمّد نادری47 امتیاز و حسین رفیعی و امیر کربلایی‌زاده هم 47 امتیاز کسب کردند. در این مرحله امتیازها برابر شد و رقابت برای بخش بعدی مسابقه ادابازی، به اوج خود رسید.

در مرحله پایانی لحظات جذّابی را شاهد بودیم. دو گروه با پوشیدن لباس‌های بادی کلماتی را انتخاب کردند و باید با این شرایط مسابقه را اجرا می‌کردند. در این بخش امتیاز گروه حسین رفیعی و امیر کربلایی‌زاده به 70 و گروه ارژنگ امیرفضلی و محمّد نادری به 84 رسید.

در نهایت گروه ارژنگ امیرفضلی و محمّد نادری ( جویندگان طلا ) با 84 امتیاز به فینال مسابقه ادابازی صعود کردند.

منبع: آخرینن خبر   گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. مشخّص شدن دومین گروه فینالیست ادابازی خندوانه
    http://khargush.com/identify-second-group-finalists-khandevaneh/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 1