"محمد بنا" از ایران رفت؟ + عکس | سایت تفریحی خبری خرگوش
دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » مهاجرت ” محمد بنا” از ایران؟ + عکس
مهاجرت ” محمد بنا” از ایران؟ + عکس

مهاجرت ” محمد بنا” از ایران؟ + عکس

مهاجرت " محمد بنا" از ایران؟ + عکس

[caption id="attachment_2451" align="aligncenter" width="300"]مهاجرت " محمد بنا" از ایران؟ + عکس مهاجرت " محمد بنا" از ایران؟ + عکس[/caption]

محمد بنا، مرد فراموش نشدنی کشتی فرنگی ایران یک بار دیگر در صفحه اینستاگرامش پستی منتشر کرده که می تواند مدت ها خبرساز باشد. ولی آیا واقعا وی قصد ترک ایران را دارد؟

مهاجرت " محمد بنا" از ایران؟ + عکس

محمد بنا از ایران رفت

[caption id="attachment_2451" align="aligncenter" width="540"]مهاجرت " محمد بنا" از ایران؟ + عکس مهاجرت " محمد بنا" از ایران؟ + عکس[/caption]

محمد بنا، مرد فراموش نشدنی کشتی فرنگی ایران یک بار دیگر در صفحه اینستاگرامش پستی منتشر کرده که می تواند مدت ها خبرساز باشد. بنا که همه هواداران کشتی ایران دوستش دارند، در المپیک ریو نتوانست موفقیت های المپیک لندن را تکرار کند. او در لندن با سه مدال طلای شاگردانش تبدیل به اسطوره ای در کشتی فرنگی ایران شد.

در المپیک ریو هم همه انتظار داشتند که محمد بنا بتواند موفقیت های لندن را تکرار کند. اما بنا و تیمش عملکرد خوبی نداشتند، تا جایی که وقتی آخرین شانس مدال طلا هم از دست رفت، محمد بنا به گوشه ای رفت و گریه کرد. تصاویری که از آن صحنه ثبت شد، در ورزش ایران ماندگار خواهد بود چراکه اشک های مردی را نشان می دهد که همه ورزش دوستش دارند.

حالا با گذشت چند ماه از آن روزهای تلخ، محمد بنا متنی در اینستاگرام خود منتشر کرده که شایعات را قوت می بخشد؛ شایعاتی از این دست که او می خواهد از ایران برود و در کشوری دیگر زندگی کند. بنا در اینستاگرام خود نوشت: با سلام خدمت عزیزان. هیچ وقت این لحظه را که نتوانستم شادی را به شما هدیه کنم فراموش نمی کنم. و بعد از آن دست محبت شما را حس کردم ولی دیگر به خود قول دادم فقط به عنوان یک خاطره از روزهای زیبا در ذهنتان به یادگار باشم. و دیگر حرفی از کشتی نزنم. اگر هستم این جا فقط برای با شما بودن است. زمان می گذرد و یادگاری ها به یادگار می ماند. من فقط اگر قبول داشته باشید یادگار روزهای خوش باقی می مانم ولاغیر. دوست داشتن بی منت یادتون نره.

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. مهاجرت ” محمد بنا” از ایران؟ + عکس
    http://khargush.com/immigration-mohammad-bana-iran/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 12