اشتهای استقلال در خرید بازیکن سیری ناپذیر است | سایت تفریحی خبری خرگوش
هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » اشتهای استقلال در خرید بازیکن سیری ناپذیر است
اشتهای استقلال در خرید بازیکن سیری ناپذیر است

اشتهای استقلال در خرید بازیکن سیری ناپذیر است

اشتهای استقلال در خرید بازیکن سیری ناپذیر است

[caption id="attachment_6385" align="aligncenter" width="300"]استقلال در خرید بازیکن سیرناپذیر است/استقلال بیشتر از همیشه بازیکن خریده است اشتهای استقلال در خرید بازیکن سیری ناپذیر است[/caption]

استقلال امسال بیشتر از تمام این سالهایش بازیکن خریده است عجیب ترین اتفاقات خرید استقلال مربوط به سرور جباروف بوده است که نیم فصل قبل به جمع ابی ها پیوست اما جایی در این تیم پیدا نکرد را که توسط سایت تفریحی سرگرمی خرگوش جمع آوری شده و در اختیار دوستداران خود قرار داده شده است تا از این سایت کمال رضایت را داشته باشند. درصورتی که کلیپ مورد نظر را بخواهید دانلود کنید باید از کانال تلگرام ما که آدرس آن در آخر مطلب قرار داده شده است وارد شده و آن را دانلود کنید.

ایا سرورجباروف به استقلال برمیگردد

استقلال می خواهد برای بازگشت جباروف جا باز کند

[caption id="attachment_6385" align="aligncenter" width="250"]استقلال در خرید بازیکن سیرناپذیر است/استقلال بیشتر از همیشه بازیکن خریده است اشتهای استقلال در خرید بازیکن سیری ناپذیر است[/caption] عجیب و غریب ترین اتفاقات و خریدهای استقلال ، سرور جباروف بود که نیم فصل قبل به جمع آبی ها آمد اما جایی در این تیم پیدا نکرد و محرومیت فیفا سبب شد برود سپاهان. استقلال حالا هم در پست او کلی بازیکن خریده و لیستش همین حالا هم پر است اما باز هم انگار برای او می خواهند جا خالی کنند. آخرین خبر این است که جباروف قرار است در دو روز آینده به ایران برگردد و با استقلالی ها مذاکره کند. خوشبینانه ترین حالت این است که استقلالی ها بخواهند با او توافق کنند که بی دلخوری از هم چدا شوند و برایش آی تی سی صادر کنند و البته شاید هم بخواهند باز او را به دلایلی مختلف نگه دارند! استقلال امسال بیشتر از همه این سال هایش بازیکن خریده است. در زیر این کلیپ را دانلود کنید:

دانلود و مشاهده فیلم در تلگرام ما

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. اشتهای استقلال در خرید بازیکن سیری ناپذیر است
    http://khargush.com/independence-appetite-players-insatiable-purchase/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 36