توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی | سایت تفریحی خبری خرگوش
تمام محبتت را به پای دوستت بریز نه تمام اعتمادت را. (حضرت علی علیه‌السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی
توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی

توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی

توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی

توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی

توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی

توهین فرشید منافی مجری رادیو فردا به شهید مدافع حرم شهید محسن حججی؛ فرشید منافی مجری رادیو فردا ( از شبکه های رادیویی معاند جمهوری اسلامی ایران ) به شهید محسن حججی و دیگر شهدای مدافع حرم توهین کرد. فرشاد منافی اظهار داشت: « مدافعان حرم برای دفاع از حکومت « بشار اسد » در سوریه می جنگند! » منافی به اظهارات زهرا عباسی همسر شهید محسن حججی درباره دفاع از حجاب اشاره کرد و آن را « حرفی شاخ دار« خواند.

توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی

شهیدحججی

توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی

توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی

« فرشید منافی » کمدین و مجری « رادیو فرد ا» همانند بسیاری از عناصر اپوزیسیون و رسانه‌های بیگانه، به شهدای مدافع حرم و به خصوص شهید مظلوم محسن حججی و همسر این شهید توهین کرد.

منافی که در سال های دهه ۸۰ یکی از گویندگان و مجریان موفق رادیوی ایران بود و موفقیت‌های زیادی کسب کرد و حتی به تلویزیون ایران هم راه یافت، اما پس از چند سال فریفته وعده و وعیدهای رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه شد و با آنکه در ایران درآمد خوبی داشت، امّا کار کردن برای دشمنان مردم ایران و دریافت پول بیشتر را به خدمت به هموطننانش ترجیه داد و به خارج از کشور گریخت.

وی که در چند سال اخیر با حضور در « رادیو فردا » ( بنگاه سخن‌پراکنی وابسته به سرویس جاسوسی آمریکا در شرق اروپا ) با زبان طنز و تمسخر به ارزش‌ها و باورهای ملّت ایران توهین کرده، دارای بیشترین دست‌مزد در بین عوامل این رادیوی آمریکایی است، امّا تنهایی و دوری از وطن او را افسرده و رنجور کرده و این امر سبب شده با طلاق همسرش، با سگش به زندگی حیوانی خود ادامه دهد.

مجری « رادیو فردا » در برنامه چند روز پیش خود با اشاره به «مرگ» و نه «شهادت» شهید حججی از مدافعان حرم، در سخنان ابلهانه‌ای ادعا کرد که حکومت ایران با اعلام خبر شهادت مدافعان حرم به‌دنبال احساسی کردن مردم و سوءاستفاده سیاسی از جو احساسی است!

منافی که در زمان حضورش در ایران، عضو فرقه‌های ضاله و عرفان‌های نوظهور بود، بدون اشاره به حضور نظامی آمریکا و دیگر کشورهای غربی در منطقه و حمایت غیرمستقیم از تروریست‌ها، حضور نظامی ایران در کشورهای عراق و سوریه و مبارزه با تروریست‌ها را بی‌دلیل و غیرمنطقی(!) دانست و دفاع از امنیت ایران از خارج مرزهای کشور و دفاع از حرم اهل‌بیت(ع) و حرم حضرت زینب(س) را اقدامی بیهوده و پوچ نامید.

این مجری فراری، سخنان همسر شهید حججی درباره دفاع از حجاب اسلامی را « حرفی شاخ دار » دانست و بدون ارائه هیچ گونه دلیل و منطقی همانند دیگر رسانه‌های بیگانه مدعی شد که نیروهای مقاومت و مدافعان حرم، برای حفاظت از حکومت « بشار اسد » در سوریه می‌جنگند!

« فرشید منافی » مانند همپالگی‌های خود با اهانت به مدافعان حرم، گفت: « به جای آن که صدها کیلومتر آن‌طرفتر بجنگید، بشینید در خانه‌تان و ساندیستان را بخورید و جونتان را الگی و برای هیچ از دست ندید که منتش را سر ما بگذارید. … »

در روزهای گذشته بسیاری از عناصر اپوزیسیون و کامندان رسانه‌های بیگانه مانند « ربع پهلوی »، « امیرعباس فخرآور »، « آرش سیگارچی »، « شاهین نجفی »، « مسیح علی‌نژاد » به شهدای مدافع حرم و شهید حججی توهین کردند و نشان دادند که موافق بسیاری از اقدامات تروریست‌های داعشی هستند.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. توهین مجری رادیو فردا به شهیدحججی
    http://khargush.com/insulting-radio-farda-performer-shahid-hajj/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 84