انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین | سایت تفریحی خبری خرگوش
اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین
انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین

انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین

انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین

[caption id="attachment_5045" align="aligncenter" width="300"]انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین[/caption]

تهران در روز جمعه 4 فروردین دچار انفجار نهیبی از سوی یک سوپرمارکت در خیابان میرداماد شد که همه را دچپار وحشت کرد در این انفجار تعدادی کشته و مفقودی گزارش شد که در ادامه آورده ایم.

انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین

دلیل انفجار امروز تهران

[caption id="attachment_5045" align="aligncenter" width="300"]انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین[/caption] [caption id="attachment_5046" align="aligncenter" width="1280"]انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین انفجار شدید در تهران + آمار کشته شده ها و مفقودین[/caption]

جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران درباره این حادثه اظهار داشت: در ساعت 14:02حادثه انفجار در یک سوپرمارکت به سامانه 125 آتش نشانی اعلام و نیروهای 3 ایستگاه با تجهیزات کامل به محل اعزام می شوند.

ظهر امروز انفجار يك باب مغازه سوپر ماركت ۵۰ متري در خيابان ميرداماد موجب بروز خسارات مالي و جاني شد. در اين حادثه كه بر اساس گفته پليس احتمالا بر اثر نشت گاز روي داده است دو نفر دچار سوختگي شده اند.

به گفته ملکی، این حادثه در یک سوپر مارکت قدیمی ساز به وسعت 50 متر اتفاق افتاد که بر اثر انفجار، سقف، اجناس و بخشی از دیوار تخریب شدند.

وی با بیان اینکه 2 مرد دچار سوختگی شدند، افزود: با تحویل 2 مصدوم به عوامل اورژانس، جستجو برای محبوس شدگان احتمالی ادامه دارد.

ملکی ادامه داد: دقایقی قبل با تلاش آتش نشانان، یک خانم زنده از زیر آوار خارج شد.

سخنگوی آتش نشانی گفت: آخرین فرد حادثه دیده سوپرمارکت یک مرد 40 ساله بود که لحظاتی قبل از زیر آوار خارج شد و حال وی وخیم است.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 93