سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند 20 سال بزرگترش | سایت تفریحی خبری خرگوش
خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند ۲۰ سال بزرگترش
سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند ۲۰ سال بزرگترش

سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند ۲۰ سال بزرگترش

سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند 20 سال بزرگترش

[caption id="attachment_165" align="aligncenter" width="300"]سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند 20 سال بزرگترش سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند 20 سال بزرگترش[/caption]

فوتبالیت معروف ایرانی که ظاهرا" این روزها اوقات خوشی را می گذراند در ازدواجش با زن ثروتمندی که 20 سال از خودش بزرگتر بود و پسر 18 ساله داشت ناموفق بوده و طلاق گرفته است.

سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند 20 سال بزرگترش

ازدواج عجیب فوتبالیست ایرانی به طلاق ختم شد

ازدواج فوتبالیت مشهور با زن ثروتمند و میانسال

[caption id="attachment_165" align="aligncenter" width="259"]سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند 20 سال بزرگترش سرانجام ازدواج فوتبالیست ایرانی با زن ثروتمند 20 سال بزرگترش[/caption]

به صورت اتفاقی آنها همسایه بودند و البته تا آن زمان همدیگر را ندیده بودند.فوتبالیست که از ماشینش پیاده شد طرفداران برای امضا و عکس سراغش رفتند و… در حالی که آن خانم ثروتمند بی توجه به فوتبالیست معروف از کنارشان گذشت.

برای فوتبالیست خیلی معروف قصه ما جالب بود که چرا آن زن توجهی به او نکرد و او را نشناخت؛ خلاصه این که در فرصتی دیگر، سر راه زن ثروتمند، سبز شد و از او پرسید که آیا او را نمی شناسد؟ زن ثروتمند اما در کمال بی اعتنایی پاسخش “خیر” بود.

بگذریم همین مکالمه و پی گیری های بعدی باعث شد تا چند ماه بعد فوتبالیست معروف ما با زنی که حدود ۲۰ سال از خودش بزرگتر بود ازدواج کند؛زنی که البته چهره اش آنچنان به سنش نمی خورد؛؛زن ثروتمندی که از همسر اولش پسری ۱۸ ساله داشت –پسری که با خودش زندگی می کرد- اوضاع شرکت تجاری زن ثروتمند در دبی حسابی روبراه بود و…

خیلی ها به این فوتبالیست خوش چهره گفتند ۲۰ سال فاصله سنی یک سال و دوسال نیست و خوب فکر کن و نکن اما گوش نکرد و نتیجه جه شد؟حدود دو سال بعد از ازدواج فوتبالیست مطرح با آن زن، آنها از هم جدا شدند.

یک مورد جالب در زمان کوتاه زندگی مشترک فوتبالیست مطرح و زن ثروتمند -که باعث سوژه و خنده هم تیمی های فوتبالیست بود- سر شکسته این فوتبالیست بود.

او چند روزی را با سر بانداژ شده به تمرینات تمیش رفت و آمد داشت؛ فوتبالیست قصه ما به یکی از دوستان صمیمی اش -که هم تیمی بودند- گفته بود:سرم را پسر همسرم بر اثر یک ماجرایی -که اینجا جای گفتنش نیست-شکسته !

این فوتبالیست حاشیه ای این روزها زندگی تازه ای را شروع کرده و فعلا که روزگار ظاهرا خوشی می گذراند.

دسته بندی : اخبار ورزشی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 23