فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه! | سایت تفریحی خبری خرگوش
عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه!
فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه!

فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه!

فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه!

[caption id="attachment_8036" align="aligncenter" width="300"]فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه! فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه![/caption]

دستگیری دلقک های داعشی در موصل؛ داعشی ها برای فرار از موصل آن قدر عجله داشتند که ریش و سبیل خود را فراموش کردند. آن ها با ریش و سبیل های پرپشت صورت خود را آرایش کامل کردند و به شکل دلقک درآمدند. آن ها حتّی لباس زنانه هم پوشیده بودند. نکته این جاست که چطور ریش و سبیل خود را ندیدند و فکر کردند با لباس و آرایش زنانه می توانند از دست نیروهای عراقی فرار کنند.

فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه!

فرار داعشی ها

[caption id="attachment_8036" align="aligncenter" width="640"]فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه! فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه![/caption]

روزنامه سان در گزارشی تصاویری از داعشی‌هایی که برای فرار از دست نیروهای عراقی در موصل خود را آرایش کرده و لباس زنانه پوشیده‌اند منتشر کرد.

به نوشته روزنامه سان، برخی از نیروهای داعشی که توسط ارتش عراق در موصل دستگیر شده‌اند برای فرار از خط مقدم، با آرایش کامل صورت و لباس زنانه بودند.

در یک مورد نیروهای عراقی مردی را دستگیر کردند که سایه بنفش، ریمل، کرم فونداسیون و رژ لب قرمز و لباس زنانه داشت.

یکی دیگر از داعشی‌های دستگیر شده آنقدر برای فرار عجله داشته که پیش از آرایش فراموش کرده بود سبیلش را بزند و بیشتر شبیه به "دلقک" شده بود.

بسیاری از نیروهای داعشی پس از بازپس گیری موصل توسط ارتش عراق تلاش می کردند تا با پوشش زنانه نیروهای عراقی را گول بزنند.

یکی دیگر از این فراری‌ها دارای آرایش کامل صورت با رژلب قرمز و سایه پر رنگ چشم بود. حتی برای اینکه اوضاع طبیعی جلوه دهد،‌ کلاه گیس به سرگذاشته بود امّا فراموش کرده بود موهای سینه‌اش را بتراشد که به خوبی از روی تاپ کرم رنگی که به تن داشت، مشخص بود.

یکی دیگر از شبه نظامیان داعشی یک لباس بلند زنانه بر تن کرده و یک کیف دستی آبی رنگ در دست داشت.

داعشی دیگری که در حال فرار توسط نیروهای عراقی دستگیر شد لباس سرخابی به تن داشت امّا فراموش کرده بود ریشش را اصلاح کند.

منبع: ایسنا

[caption id="attachment_8044" align="aligncenter" width="610"]فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه! فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه![/caption] [caption id="attachment_8045" align="aligncenter" width="609"]فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه! فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه![/caption] [caption id="attachment_8046" align="aligncenter" width="408"]فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه! فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه![/caption] گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. فرار مضحک داعشی ها با ریش و آرایش زنانه!
    http://khargush.com/isils-ridiculous-escape-beard-makeup/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 30