اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم | سایت تفریحی خبری خرگوش
انسان همان می شود که اغلب به آن فکر می کند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم
اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم

اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم

اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم

[caption id="attachment_673" align="aligncenter" width="300"]اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم[/caption]

صدف طاهریان با گذشت یکسال از زندگی و مهاجرت در ترکیه و به دنبال آن کشف حجاب و پیوستنش به شبکه جم اکنون با اظهار ندامت و پشیمانی از وضعیت دردناک خودش در جم گفت.

اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم

وضعیت دردناک صدف طاهریان در جم

صدف طاهریان

[caption id="attachment_673" align="aligncenter" width="500"]اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم[/caption] [caption id="attachment_649" align="aligncenter" width="800"]اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم[/caption] [caption id="attachment_650" align="aligncenter" width="600"]اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم اعترافات تکان دهنده صدف طاهریان از پیوستنش به جم[/caption]

صدف طاهریان :

صدف طاهریان بازیگر سینما و تلویزیون یکی از کسانی بود که با رویای بازیگری در ترکیه و معروف شدن و وعده های وسوسه انگیز برای بازی در سریال های ماهواره ای به ترکیه مهاجرت کرد. اما با گذشت یک سال حالا در گفت و گو با روزنامه ترکیه می گوید که همه خیالاتش در مورد زندگی در خارج از ایران اشتباه بوده و بدون شناخت از زبان و فرهنگ این کشور تصمیم به مهاجرت گرفته است و از این تصمیم پشیمان است. صدف طاهریان در گفت وگو با روزنامه هابر تورک از پشت پرده سینمای ترکیه و شرایط سخت زندگی اش صحبت کرده که در ادامه می خوانید .

خودتان را معرفی کنید ؟ 28 سالم است . در دانشگاه تهران در رشته معماری تحصیل کرده ام . از 19 سالگی در کلاس های بازیگری شرکت کردم و در ایران در سینما و تلویزیون بازی کرده ام.بعد از این که در ایران ممنوع الکار شدم به استانبول آمدم.

چرا ممنوع الکار شدید؟ به خاطر انتشار عکس های بدون حجاب در اینستاگرام همه قرارداد های کاری ام لغو شد و در شرایط سختی قرارگرفتم.

چرا استانبول را انتخاب کردید؟ یکسال است که در ترکیه زندگی می کنم. به اینجا آمدم چون فکرمی کردم در اینجا می توانم آزادتر باشم اما اشتباه می کردم. شرایط آن طور که فکر می کردم نبود.

چرا این طور فکر می کنید؟ در برخی موارد اینجا آزاد تر است اما نه در همه موارد. من با خیال آزادی کشورم را ترک کردم. می خواستم اینجا به کارم ادامه بدهم. فکر می کردم اینجا شرایط فرق می کند اما اینجا هم باید برای بازی کردن رابطه داشته باشی. هرجا برای کار مراجعه می کنم به من پیشنهادهای غیر اخلاقی می شود.

از زندگی در ترکیه راضی هستید؟ نه . فکر می کردم اینجا فرق دارد ولی اشتباه می کردم. اینجا نمی توانم به شغل بازیگری ادامه بدهم. از شنیدن پیشنهادهای غیر اخلاقی خسته شده ام. اینجا کسی را نمی شناسم. اعتماد به نفسم را از دست داده ام. سه بار در کلاسهای زبان ترکی شرکت کردم ولی موفق نشدم زبانشان را یاد بگیرم. دیگر اعتماد به نفس ندارم.

دوست دارید در فیلم های سینمای مستقل بازی کنید؟ اگر پیشنهادی باشد نقش اول و یا نقش های فرعی بازی می کنم. اما هیچ پیشنهادی ندارم.

چقدر سینمای ترکیه را می شناسی؟ کارگردان های ترکیه ای را نمی شناسم. فقط سریالهای ترکیه ای را دوست داشتم نگاه کنم .

در ترکیه چطوری پول در می آوری؟ خانواده ام خرجم را می دهند. پولی که از اسپانسرها میگیرم مبلغ ناچیزی است. اگر پیشنهاد بازیگری نداشته باشم مجبورم به کارهای دیگری برای پول در آوردن فکر کنم.

دسته بندی : اخبار هنرمندان

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 22