انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات 96 | سایت تفریحی خبری خرگوش
نباید از خسته بودن خود شرمنده باشی بلکه فقط باید سعی کنی خسته آور نباشی.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات ۹۶
انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات ۹۶

انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات ۹۶

انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات 96

[caption id="attachment_2448" align="aligncenter" width="300"]انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات 96 انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات 96[/caption]

برگزاری اولین جلسه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات : آیت‌الله احمد جنتی با رأی اکثریت اعضای این هیئت به عنوان رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 انتخاب شد.

انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات 96

جنتی ناظر انتخابات 96

[caption id="attachment_2448" align="aligncenter" width="800"]انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات 96 انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات 96[/caption]

معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان از انتخاب آیت‌الله جنتی به ریاست هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۹۶ خبر داد.

سیامک ره‌پیک معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهباناز برگزاری اولین جلسه هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات خبر داد و گفت: در این جلسه آیت‌الله احمد جنتی با رأی اکثریت اعضای این هیئت به عنوان رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری سال 96 انتخاب شد.

وی افزود: در این جلسه همچنین آقای عباسعلی کدخدایی به عنوان سخنگوی هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات سال 96 انتخاب شد.

ره‌پیک خاطرنشان کرد: در ادامه این جلسه نیز اعضای هیئت نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری در 15 استان انتخاب شدند.

به گزارش تسنیم، اعضای هیئت مرکزی نظارت بر دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در جلسه روز (چهارشنبه 17 آذر) شورای نگهبان انتخاب شدند.

در این جلسه آیت‌الله احمد جنتی، آیت‌الله یزدی، آیت‌الله رئیسی، محمدرضا علیزاده، محسن اسماعیلی، سیامک ره‌پیک و عباسعلی کدخدایی به‌ عنوان اعضای هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی انتخاب شدند.

شورای نگهبان در جلسه ششم مرداد امسال این نهاد با پیشنهاد وزارت کشور برای برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در 29 اردیبهشت‌‌ماه سال آینده موافقت کرد.

همچنین وزارت کشور بنا به تقارن ایام خردادماه با ماه مبارک رمضان به شورای نگهبان، پیشنهاد کرده بود که انتخابات ریاست‌جمهوری زودتر از موعد مقرر برگزار شود که شورای نگهبان با این پیشنهاد موافقت کرد.

براساس اصول یکصد و هجدهم و نود و نهم قانون اساسی مسئولیت‏ نظارت‏ بر انتخابات‏ ریاست‏‌جمهوری‏ به‌عهده‏ شورای‏ نگهبان‏ است که این شورا نیز از طریق هیئت‌های نظارت بر انتخابات که قانون، سازوکارهای آن را مشخص کرده، بر این انتخابات نظارت می‌کند.

دسته بندی : اخبار سیاسی

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. انتخاب جنتی به عنوان رئیس نظارت انتخابات ۹۶
    http://khargush.com/jannati-elected-chairman-election-monitoring/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 50