سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی | سایت تفریحی خبری خرگوش
آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی
سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی

سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی

سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی

[caption id="attachment_3589" align="aligncenter" width="300"]سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی[/caption]

کاظم افرندنیا بازیگر سریال معمای شاه که به تشخیص پزشکان دچار خونریزی و سکته مغزی شد در بیمارستان بستری شد. وی حافظه خود را از دست داده و قادر به حرف زدن نیست.

سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی

خونریزی مغزی کاظم افرندنیا

[caption id="attachment_3589" align="aligncenter" width="240"]سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی[/caption]

کاظم افرندنیا بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که سابقه 5 دهه حضور در سینما و تلویزیون را دارد شب گذشته به دلیل آنچه پزشکان "مشکوک به خونریزی مغزی" اعلام کرده بودند راهی بیمارستان شد.

دختر کاظم افرندنیا در خصوص آخرین وضعیت بیماری پدرش گفت:دو شب گذشته به دلیل سکته مغزی در بیمارستان بستری شد و با توجه به لخته خون موجود در سر پدرم، لوله هایی برای خروج این لخته در سر او گذاشتند.

وضعیت فعلی پدر چندان مناسب نبوده و از سطح هوشیاری پایینی برخوردار است. وی حافظه خود را فعلاً از دست داده و قدرت تکلم ندارد اما به اصوات واکنش نشان می دهد وی ادامه داد:در حال حاضر در آی سی یو بستری هستند و قرار است بعد از خارج شدن لخته خون ها فردا یا پس فردا عمل جراحی شود و از همه مردم می خواهم برای سلامتی پدرم دعا کنند. کاظم افرندنیا در سریال تاریخی معمای شاه نقش تیمسار طوفانیان را بازی کرده است.

دسته بندی : اخبار داغ هنرمندان

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سکته مغزی کاظم افرندنیا و آخرین خبر از حال وی
    http://khargush.com/kazem-afrndnya-had-stroke-last-news/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 83