خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا | سایت تفریحی خبری خرگوش
آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا
خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا

خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا

خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا

[caption id="attachment_1138" align="aligncenter" width="300"]خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا[/caption] با پایان رسیدن ماه صفر زمزمه های شروع سری جدید برنامه «خندوانه» به گوش می رسید که رامبد جوان در صفحه شخصی خود از پخش برنامه در شب یلدا خبر داد.

خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا

شروع خندوانه با جناب خان

[caption id="attachment_1138" align="aligncenter" width="1280"]خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا خندوانه رامبد جوان با جناب خان در شب یلدا[/caption]

با پایان رسیدن ماه صفر زمزمه های شروع سری جدید برنامه «خندوانه» به گوش می رسید که رامبد جوان در صفحه شخصی خود از پخش برنامه در شب یلدا خبر داد.

سلام عزیزانِ من! دلمون براتون تنگ شده :

١- تلاش می کنیم تا «خندوانه» رو برای شب یلدا شروع کنیم و مهمون خونه هاتون می شیم (چقدر این جمله لوسه ولی چیز دیگه ای نداشتم بگم.)

٢-همچنان در تلاشیم با سعید سالارزهی دوست قدیمیم که متاسفانه از چیزهایی دلخور و خشمگینه ( که مهم نیست ما چقدر موافقیم یا نیستیم و چقدر بهش حق می دیم یا نمی دیم… مهم اینه که رفیق قدیمیمون دلخوره باید دلش رو مثل این همه سال که دوست صمیمی بودیم به دست بیاریم… نگران نباشین سعید خیلی رفیق خوب و مهربونیه….) جناب خان به خندوانه برمی گرده.

٣- در اوج اینکه می خوایم جناب خان کنارمون باشه ولی اگه سعید جانِ سالارزهی همچنان به دلخوریش ادامه بده و جناب خان کنارمون نباشه.این نوید رو می دم که محمد بحرانی کنارمون خواهد بود تا تهش. و کلی ایده های درجه یک براتون خواهیم داشت.

۴-مخلص و ارادت!!!

دسته بندی : اخبار داغ هنرمندان

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 61