تجاوز قاتل به 8 زن زیبا + عکس | سایت تفریحی خبری خرگوش
شما بدون تسلط بر خود نمی توانید فاتح دیگران باشید.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » تجاوز قاتل به ۸ زن زیبا + عکس
تجاوز قاتل به ۸ زن زیبا + عکس

تجاوز قاتل به ۸ زن زیبا + عکس

تجاوز قاتل به 8 زن زیبا + عکس

[caption id="attachment_13124" align="aligncenter" width="300"]تجاوز قاتل به 8 زن زیبا + عکس|تجاوز تجاوز قاتل به 8 زن زیبا + عکس[/caption]

 این مرد 40 ساله که فرزاد نام دارد 3 زن رابین سال‌های 87 تا 88 به قتل رساند و پس‌ازآن توبه کرد که دیگر دست به جنایت نزند اما در سال 95 توبه‌اش را شکست و دوباره دست به جنایت زد. تحقیقات در این پرونده از سال گذشته و به دنبال ناپدید شدن مرموز 4 زن در رشت و روستاهای اطراف، شروع شد. زنان ناپدیدشده همه افرادی جوان یا میان‌سال بودند که به گفته خانواده‌هایشان همیشه طلای زیادی همراه خود داشتند؛ و در ادامه.

 

تجاوز قاتل به 8 زن زیبا + عکس

تجاوز قاتل

تجاوز به دختران زیبا

[caption id="attachment_13124" align="aligncenter" width="664"]تجاوز قاتل به 8 زن زیبا + عکس|تجاوز تجاوز قاتل به 8 زن زیبا + عکس[/caption] [caption id="attachment_13126" align="aligncenter" width="116"]تجاوز قاتل به 8 زن زیبا + عکس|j[h,c تجاوز قاتل به 8 زن زیبا + عکس[/caption]

توبه قاتلی که هشت زن را کشت!

, قاتل سریالی، شمال، توبه قاتلی که هشت زن را کشت!

: توبه قاتلی که هشت زن را کشت!

: پرونده قاتل سریالی زنان گیلان در حالی با صدور کیفرخواست به دادگاه فرستاده خواهد شد که متهم در بازجویی‌های پلیسی راز قتل زن دیگری را نیز فاش کرد.

کارآگاهان که حدس می‌زدند بین ناپدید شدن این 4 زن ارتباطی وجود دارد و شاید آن‌ها قربانی یک قاتل سریالی شده باشند بررسی‌های خود را ادامه دادند تا اینکه از طریق ردیابی‌ها و بررسی‌های اطلاعاتی به مشخصاتی از خودرویی دست یافتند که احتمال می‌رفت راننده آن راز ناپدید شدن زنان گمشده را می‌داند.

با سرنخ‌هایی که پلیس به‌دقت آورده بود، فروردین‌ماه امسال فرزاد در خانه‌اش در شهرستان رشت دستگیر شد. بازجویی از مرد 40 ساله زیر نظر سرهنگ فلاح کریمی، رئیس پلیس آگاهی استان گیلان شروع شد و او در تحقیقات راز 7 جنایت را فاش کرد.

متهم گفت: سال‌هاست که با ماشینم مسافرکشی می‌کنم. البته مدتی هم در کارگاه چوب‌بری کار می‌کردم و چند وقتی هم در یک کشتی در بندرعباس آشپز بودم اما شکست در زندگی با همسر اولم باعث شد تا از تمام زنان متنفر شده و تصمیم به انتقام‌جویی از آن‌ها بگیرم.

وی ادامه داد: طعمه‌هایم کسانی بودند که به‌عنوان مسافر سوار ماشینم می‌شدند. سر صحبت را با آن‌ها باز می‌کردم و از همان لحظه نقشه قتلشان را می‌کشیدم. پس از دوستی با آن‌ها، برخی از طعمه‌هایم را به خانه‌ام می‌کشاندم و آن‌ها را به قتل می‌رساندم یا داخل ماشینم به زندگی آن‌ها پایان می‌دادم. گاهی به زنان چاقو می‌زدم یا اینکه خفه‌شان می‌کردم. پس‌ازآن اجساد را مثله کرده و در حاشیه شهر رشت، داخل جنگل یا رودخانه رها کرده یا اینکه درجایی دفن می‌کردم.

وی گفت: تا سال 88، 3 زن را به قتل رساندم اما پس از آشنایی با همسر دومم قتل‌ها را متوقف کردم چون زن خوبی بود و به همین دلیل توبه کردم و مدتی بعد صاحب یک دختر شدیم؛ اما در سال 95 به دلیل مشکلات مالی و این بار به خاطر سرقت طلا قتل‌ها را از سر گرفتم.

متهم در تحقیقات اولیه به قتل 7 زن اقرار کرد که بقایای اجساد تمام آن‌ها کشف شد. در همین حال بررسی‌ها نشان می‌داد که همسر دوم او در جریان برخی از جنایت‌ها بوده و حتی برای انتقال اجساد مثله شده با او همکاری کرده است. به‌این‌ترتیب همسر وی به اتهام همدستی در جنایت دستگیر شد اما فرزاد اصرار داشت که همسرش در جنایت‌ها نقشی نداشته است. او گفت: اگر همسرم از قتل‌ها چیزی به پلیس نگفت به خاطر این بود که او را تهدید به مرگ کرده بودم.

باوجوداین زن جوان دستگیر شد و در این میان پلیس که حدس می‌زد فرزاد قتل‌های بیشتری رقم‌زده باشد تحقیقات را ادامه داد. قاتل سریالی اصرار داشت که فقط 7 زن را به قتل رسانده است تا اینکه مدتی قبل همسر او که در بازداشت بود قفل سکوت را شکست و راز هشتمین جنایت شوهرش را فاش کرد. او به مأموران گفت: شوهرم یک‌شب به خانه آمد و گفت زنی را کشته و جسدش را در جاده طارم در نزدیکی زنجان رها کرده است.

گفته‌های این زن کافی بود تا مأموران پلیس آگاهی استان گیلان بار دیگر به تحقیق از متهم بپردازند. او وقتی دید رازش فاش شده، گفت: قصدم پنهان کردن جنایت نبود چون من اهل دروغ گفتن نیستم اما حافظه‌ام خوب کار نمی‌کند و گاهی اتفاق‌ها را فراموش می‌کنم. هشتمین طعمه‌ام زنی بود که به‌عنوان مسافر سوار ماشینم شد. او را هم مانند زنان قبلی به قتل رساندم و جسدش را در حاشیه جاده انداختم.

پس از اقرار این مرد، مأموران به تحقیق در این خصوص پرداختند و با استعلام از اداره آگاهی استان زنجان پی بردند که گفته‌های قاتل سریالی صحت دارد و در سال گذشته جسد زنی در حاشیه جاده طارم کشف‌شده بود.

با شناسایی هویت این زن و خانواده‌اش تحقیقات در این پرونده تکمیل شد و با شکایت خانواده 8 زن که درخواست قصاص متهم را مطرح کرده‌اند، پرونده قاتل سریالی زنان گیلان به‌زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری این استان فرستاده خواهد شد.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. تجاوز قاتل به ۸ زن زیبا + عکس
    http://khargush.com/killer-to-8-beautiful-women-photos/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 95