ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس | سایت تفریحی خبری خرگوش
گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹
خانه » عکس های جذاب » ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس
ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس

[caption id="attachment_85" align="aligncenter" width="300"]ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس[/caption]

ایکول الیکزانوا ملکه زیبایی اهل قرقیزستان تصمیم گرفته است از این پس حجاب اسلامی را رعایت کند و مسلمان شود وی این خبر را به همراه عکس های با حجابش در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته است.

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس

ملکه ریبایی مسلمان شد

حجاب ملکه ریبایی

[caption id="attachment_85" align="aligncenter" width="315"]ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس[/caption] [caption id="attachment_83" align="aligncenter" width="464"]ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس[/caption] [caption id="attachment_84" align="aligncenter" width="409"]ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس[/caption]

ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد

ملکه زیبایی اهل قرقیزستان تصمیم گرفته است از این پس حجاب اسلامی را رعایت کرده و این خبر را برای 211 هزار طرفدارش در شبکه مجازی اعلام کرد.

ایکول الیکزانوا در آخرین پست خود که تصویری از او با روسری را نشان می دهد نوشت: من تصمیم گرفته ام از این پس حجاب به سر کنم و این تصمیم خودم است. خانواده ام نیز موافق این کار هستند و من بسیار از این تصمیم راضی و خوشحال هستم. این ملکه زیبایی قرقیزی همچنین اعلام کرده که از این پس همیشه حجاب خواهد داشت. برپایه این گزارش به نقل از aboutislam.net، تصمیم جدید این دختر 25 ساله برای داشتن حجاب بحث های اینترنتی گسترده ای را برانگیخته است.

با این حال او از تصمیم خود ابراز رضایت می کند و معتقد است کسانی که با تصمیم او مخالفت می کنند مذهب را نمی شناسند. ایکول همچنین می نویسد: بیایید نسبت به همدیگر مهربانتر باشیم و احترام گذاشتن بیاموزیم. در این میان عده زیادی از طرفداران ایکول از تصمیم او حمایت کرده و در رابطه با پوشیدن حجاب نوشته اند: این اقدام، حقیقتا شجاعانه است چنین انتخابی قطعا ساده نبوده است. این بازیگر مسلمان قرقیز همچنین اعلام کرده است که از این پس تنها در فیلم هایی ایفای نقش می کند که حجاب داشته و پوشیده باشد. در غیر این صورت وقتش را صرف امور خیریه و کمک کردن به دیگر دختران مسلمانی می کند که آن ها نیز حجاب را انتخاب کرده اند.

دسته بندی : عکس های جذاب

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. ملکه زیبایی قرقیزستان مسلمان شد + عکس
    http://khargush.com/kyrgyzstan-muslim-beauty-queen-photo/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 29