لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟ | سایت تفریحی خبری خرگوش
آسمان برای گرفتن ماه تله نمی گذارد، آزادی خود ماه است كه او را پایبند می كند.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
خانه » سبک زندگی » زیبایی » لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟
لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟

لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟

لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟

[caption id="attachment_2094" align="aligncenter" width="300"]لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟ لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟[/caption]

کوچک بودن یا بلند بودن لب های واژن گاهی باعث اختلالات جنسیتی و ارضا شدن زن می شود که به دنبال آن مشکلات زناشویی پدید می آید ...یکی از راه های رفع مشکل لابیا پلاستی یا همان جراحی واژن است.

لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟

جراحی زیبایی واژن

[caption id="attachment_2094" align="aligncenter" width="290"]لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟ لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟[/caption]

در این مطلب عمل زیبایی واژن را بررسی می کنیم و به سوالاتی که دراین ضمینه ذهن بسیاری از کاربران محترم را مشغول کرده است پاسخ می دهیم.عمل زیبایی واژن به نوعی یک جراحی زیبایی جدید با علمی جدید است که همراه با پیشرفت بشر در علوم مختلف وارد زندگی مدرن شد.میل انسان به زیبایی فقط به بینی و عمل بینی محدود نمی شود .تب عمل بینی به عنوان یک عضو منحصر به فرد و آشکار باعث شد تا در صد قابل توجهی از انسان ها به این عمل روی بیاورند اما این تب هم فروکش کرد و بعد از سال ها جراحی موضوع به روز و جدیدی مثل عمل واژن وارد علوم زیبایی شده است به نحوی که بررسی های ما نشان می دهد بیشترین جست و جوی انجام شده در موتورهای جست و جو مربوط به همین عمل زیبایی واژن می باشد.در ادامه به برسی جراحی های زیبایی واژن می پردازیم و به صورت تخصصی بررسی میکنیم.

لابیا پلاستی چیست ؟ هر نوع اختلالی که در بدن انسان ایجاد می شود نیازمند یک تشخیص صحیح و اصولی می باشد.اختلالات جنسی هم یک اختلال مهم است که نیاز به رسیدگی جدی دارد یکی از همین مشکلات که خانوم ها با آن درگیر می شوند بزرگ بودن و یا حتی کوچک بودن لب های کوچک واژن است.شکل آن ها رنگ و ویژگی های این لب ها در افراد مختلف متفاوت است ممکن است در اثر گذشت رمان ویا بیماری زمینه ای ایجاد شود.عواملی مانند بیماری پوستی زایمان و عفونت و التهاب و حتی عوال ژنتیکی از شایع ترین عوامل اختلال می باشد که میتوانند باعث عدم تقارن شوند. در صورتی که نیاز به جراحی ساختاری برای لب های کوچک واژن از عمل لابیاپلاستی استفاده کنید.در گذشته تکه کوچکی از لبه را می بریدند که احتمال اسیب به عصب بسیار زیاد بود و ریسک عمل زیبایی بالا اما امروزه عمل زد پلاستی بدون تغییر منفی و هرگونه اسیبی به طور مطمئن انجام می دهد.

در مقاله بعدی در مورد عمل زیبایی واژن توسط واژینو پلاستی صحبت میکنیم لطفا برای پیگیری مقالات از بخش وبلاگ سایت استفاده نمایید.

دسته بندی :سبک زندگی ؛ زیبایی

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. لابیا پلاستی یا جراحی واژن زنان چگونه است؟
    http://khargush.com/labial-plastic-cosmetic-surgery-like/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 23