90 ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع | سایت تفریحی خبری خرگوش
مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » ۹۰ ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع
۹۰ ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع

۹۰ ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع

90 ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع

[caption id="attachment_2305" align="aligncenter" width="300"]90 ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع 90 ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع[/caption]

با رای دادگاه یکی از بازیگران معروف سینما و تلویزیون به دلیل رابطه نامشروع به 90 ضربه شلاق و محرومیت از اشتغال در همه فعالیت های هنری به مدت بیش از یک سال محروم شد.

90 ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع

مجازات بازیگر معروف بخاطر رابطه نامشروع

[caption id="attachment_2305" align="aligncenter" width="501"]90 ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع 90 ضربه شلاق برای بازیگر معروف به جرم رابطه نامشروع[/caption]

بازیگر معروف سینما و تلویزیون به اتهام رابطه نامشروع به 90 ضربه شلاق محکوم شد. یکی از بازیگران معروف سینما و تلویزیون به دلیل رابطه نامشروع به 90 ضربه شلاق و محرومیت از اشتغال در همه فعالیت های هنری به مدت بیش از یک سال محروم شد. بر اساس رأی صادره این بازیگر که به تجاوز به عنف متهم شده بود همزمان با طرح یک شکایت ادعا کرده بود که خانمی که از او شکایت کرده برایش مزاحمت ایجاد کرده است. دادگاه پس از رسیدگی و با توجه به اینکه این بازیگر قبلاً آشنایی قبلی با شاکیه را انکار کرده و همچنین ارائه اسنادی از سوی شاکیه مبنی بر سفر مشترک این دو به یکی از شهرهای زیارتی، اتهام ارتکاب زنای به عنف را رد کرد اما این بازیگر را به اتهام رابطه نامشروع و عمل منافی عفت دون زنا به عنف و اکراه به 90 ضربه شلاق محکوم کرد.

دسته بندی : اخبار داغ هنرمندان

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۵ نظر ثبت شده است.

  1. واقعا که اینا مثلا باید الگوی جوونا باشن نه این طوری به این طرز فجیع و عصفناک مجازات بشن

  2. چقدر سایت خوبی دارین خسته نباشین

  3. چیشششش.. این بازیگرا دارن به کجا میرن واقعا؟! هر دفعه خبر این کاراشون میاد بیرون.. خجالتم خوب چیزیه! آبرو نمیزارن واسه آدم.. روم نمیشه به یه خارجی بگم اینا بازیگرای مملکت ما هستن.. همون فرار کنن بهتره.

  4. چرا اسماشونو نمیگید؟اینا باید ابروشون بره تا دیگه از این غلطا نکنن

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 92