آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس | سایت تفریحی خبری خرگوش
کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس
آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس

آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس

آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس

[caption id="attachment_595" align="aligncenter" width="300"]آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس[/caption]

یک فرد معتاد شیشه ای که با صلاح گرم به مسافرین اتوبوس حمله کرده بود و آن ها را گروگان گرفته بود با پژو متواری شد آخرین و.ضعیت و جزئیات کامل خبر را در ادامه مشاهده کنید.

آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس

گروگان گیری مسافران اتوبوس در اهواز

عکس های گروگان گیری

[caption id="attachment_595" align="aligncenter" width="698"]آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس[/caption] [caption id="attachment_594" align="aligncenter" width="600"]آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس آخرین آمار کشته و زخمی شدگان گروگان گیری اهواز + عکس[/caption]

ساعتی پیش اخبار گوناگونی در شهر ملاثانی مرکز شهرستان باوی استان خوزستان در برخی شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که مطالبی با بزرگنمایی درباره گروگانگیری در این شهر مطرح شده بود.

سرهنگ قاسمپور معاون اجتماعی نیروی انتظامی خوزستان وی ضمن تائید کلیت حادثه گروگان گیری اظهارداشت: حادثه مورد نظر تا کنون تمام نشده و بنده در حال حاضر در محل حادثه هستم.

وی گفت: شخص گروگان گیر که چند نفر را در درون یک اتوبوس گروگان گرفته است فردی معتاد به شیشه است و تا کنون چندین بار سابقه دستگیری و محکومیت دارد.

سرهنگ قاسمپور درباره آمار افراد گروگان در درون اتوبوس گفت: درحال حاضر 5 نفر آقا و خانم در داخل اتوبوس به همراه راننده گروگان گرفته شده‌اند و ماموران انتظامی با حضور و آمادگی کامل در حال حل مشکل هستند تا به شخصی آسیبی نرسد.

وی درباره جزئیات بیشتر گفت: به محض اتمام ماجرا گزارش کاملی داده از آن برای انتشار به رسانه‌های معتبر داده می‌شود.

ملاثانی شهری در مسیر جاده شوشتر به اهواز است که در حال حاضر به دلیل بروز این حادثه این جاده نیز با ترافیک سنگین اما روان مواجه شده است.

دسته بندی : اخبار حوادث

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 96