فحاشی نماینده مجلس به ظریف | سایت تفریحی خبری خرگوش
هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » فحاشی نماینده مجلس به ظریف
فحاشی نماینده مجلس به ظریف

فحاشی نماینده مجلس به ظریف

فحاشی نماینده مجلس به ظریف

فحاشی نماینده مجلس به ظریف

فحاشی نماینده مجلس به ظریف

فحاشی به محمّدجواد ظریف در صحن مجلس؛ در هنگام سخنرانی دکتر ظریف وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم، یکی از نمایندگان مجلس شروع به پرخاشگری و ناسزاگویی به او کرد. عبدالله سامری نماینده اصول گرای خرّمشهر در حین سخنرانی ظریف با صدای بلند چند بار او را دروغگو خطاب کرد و ناسزاهایی هم نثار وزیر پیشنهادی امورخارجه کرد.

فحاشی نماینده مجلس به ظریف

فحاشی به ظریف

فحاشی نماینده مجلس به ظریف

فحاشی نماینده مجلس به ظریف

توهین نماینده خرّمشهر به ظریف

از همان روز اوّل این انتظار وجود داشت که بررسی وزیر امور خارجه در صحن علنی خالی از حاشیه نباشد هرچند همه تصور می کردند کریمی قدوسی از نمایندگان جبهه پایداری در غیاب یارانش و با توجه به حاشیه سازی های گذشته امروز بار مخالفت با این وزیر را به دوش بکشد امّا او یا نخواست یا نامش از گردونه قرعه بیرون نیامد به هر حال نطقی برای مخالفت با ظریف انجام نداد. امّا از عبدالله سامری نماینده اصولگرای مردم خرمشهر بار این حاشیه را به عهده گرفت و در میان صحبت های ظریف با صدای بلند او را دروغگو خطاب کرد.

او چند بار این لفظ را تکرار کرد و ناسزاهایی را هم اضافه کرد. { انتشار این الفاظ که از جایگاه خبرنگاران به وضوح شنیده شده است، معذوریم. }

تعدادی از نمایندگان از جمله جهانبخش محبی نیا خود را به صندلی او رساندند و تلاش کردند با بیرون بردن او، این نماینده مجلس را آرام کنند. عبدالله سامری هنگام خروج بار دیگر به ظریف توهین کرد و با همان الفاظ او را مخاطب قرار داد و گفت تو اقتصاد کشور را برهم زدی!

البتّه این نماینده پس از پایان جلسه علنی در نوبت صبح در گفت و گو با خبرآنلاین، گفت: من فحاشی نکردم چنین نبود! من به آماری که وزیر داشت ارائه می داد اعتراض کردم که این آمار کذب است و درست نیست. من مگر بچّه ام که فحاشی کنم.

او در واکنش به اینکه خبرنگاران صدای ناسزاگویی وی را شنیده‎اند و دیده اند که دلخوش جلوی دهان وی را گرفته است، گفت: من اعتراض کردم. فحاشی نکردم!

کاظم دلخوش نیز در رابطه با علّت این اعتراض به خبرآنلاین گفت: احتمالا این نماینده مجلس خواسته ای به حق درمورد حوزه انتخابیه یا بخشی از مردم داشته است که این موضوع محقّق نشده و نگرانی از این بابت برای او پیدا شده است که در آینده حتماً رفع خواهد شد.

احتمال بررسی فحاشی نماینده در هیئت نظارت

محمّدجواد جمالی عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان درباره بررسی این موضوع گفت: سازوکار هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان بر این اساس است که حتماً باید شکایتی واصل شود تا این موضوع مورد ارزیابی قرار گیرد و پیگیری شود. موضوع حاشیه ای هم که امروز در مورد وزیر امور خارجه اتّفاق افتاد خارج از این سازوکار نیست.

این نماینده مجلس افزود: از آن جایی که بعید می دانم آقای ظریف از این نماینده شکایتی بکنند به نظر می رسد موضوع آقای سامری اساساً در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح نشود./خبرآنلاین

فحاشی نماینده مجلس به ظریف

فحاشی نماینده مجلس به ظریف

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 60