کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس | سایت تفریحی خبری خرگوش
حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس
کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس

کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس

کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس

[caption id="attachment_1705" align="aligncenter" width="300"]کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس[/caption] عالی ترین دادگاه آلمان دختران محجبه مسلمان را ملزم کرد که باید بصورت اجباری در کلاس های شنای مختلط در مدارس این کشور شرکت کنند!

کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس

شنای مختلط در مدارس

[caption id="attachment_1705" align="aligncenter" width="319"]کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس کلاسهای اجباری شنای مختلط در مدارس+عکس[/caption]

عالی ترین دادگاه آلمان دختران محجبه مسلمان را ملزم کرد که باید بصورت اجباری در کلاس های شنای مختلط در مدارس این کشور شرکت کنند!

اسماء، دختر مسلمان مراکشی تبار و ساکن شهر فرانکفورت برای پایبندی به اعتقادات و دفاع از حقوق دینی خود و میلیون های مسلمان آلمانی به شیوه این نوع کلاس ها اعتراض داشته و این دعوا را از طریق قانون این کشور اقامه کرده است. وی می گوید که نمی خواهد همراه پسران در یک استخر شنا کند و در ادامه می گوید: «می توانم کلاسهای خصوصی شنا را دنبال کنم. من انسانی عادی هستم و می خواهم که در ادای وظایف دینی خود آزاد باشم.» رأی به دختران دانش آموز مسلمان در صورتی که لباس شنای «بورکینی» بر تن کنند از کلاس شنا معاف نیستند. بورکینی لباس شنایی است که بسیاری از زنان مسلمان هنگام شنا بر تن می کنند و تمام بدن آنها به جز صورت و دست ها و انتهای پاهایشان را می پوشاند. در ادامه این گزارش مدیر مدرسه ای که اسماء در آن تحصیل می کند، برخلاف آزادی دینی که در قانون این کشور وجود دارد، می گوید: « قانون مهمی داریم که همه باید شنا کنند و هنگام ثبت نام در مدرسه باید با امضا این مطلب را بپذیرند.» جدا کردن دختران از پسران یا تشکیل کلاس های خصوصی و یا با راهکاری دیگر می شود هر دو قانون را اجرایی کرد اما اینکه دادگاه و مدارس آلمان اصرار به اختلاط دختران مسلمان با پسران در این کلاس ها دارند بر خلاف قانون آزادی دینی در این کشور است.

دسته بندی : اخبار

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 85