حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار | سایت تفریحی خبری خرگوش
افراد موفق کارهای متفاوت انجام نمی دهند، بلکه کارها را بگونه ای متفاوت انجام می دهند. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار
حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار

حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار

حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار

[caption id="attachment_7452" align="aligncenter" width="300"]حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار[/caption]

مراسم عروسی ماریو ویکتوریا باروس سیاستمدار بیست و پنج ساله برزیلی دو روز پیش ( جمعه 23 تیر ) با حواشی زیادی مواجه شد.  در این مراسم که سیاستمداران زیادی در آن حضور داشتند، صدها نفر تظاهر کننده مخالف دولت با تجمع پشت در کلیسایی که مراسم ازدواج ماریو ویکتوریا باروس در آن برگزار می شد با پرتاب تخم مرغ عروس خانم را مجبور کردند که با خودروی ضد گلوله مراسم را ترک کند.

حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار

حمله به عروسی

[caption id="attachment_7453" align="aligncenter" width="660"]حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار[/caption]

به گزارش بی بی سی، خانواده این سیاستمدار "حامی میشل تمر، رئیس جمهور کنونی برزیل هستند." خانم باروس عضو شورای ایالت پانارا در برزیل و همچنین فرزند وزیر بهداشت این کشور است که در کابینه رئیس جمهوری کنونی مشغول به کار است.

دو روز پیش (جمعه ۲۳ تیر/ ۱۶ ژوئیه) صدها تظاهرکننده بیرون از کلیسایی که مراسم عقد در جریان بود جمع شدند و با پرتاب تخم مرغ عروس را مجبور کردند که با خودروی ضدگلوله مراسم را ترک کند.

در این مراسم دست‌کم ۳۰ عضو کنگره برزیل حضور داشتند که از پایتخت خود را به این مراسم رسانده بودند.

تظاهر کنندگان با در دست‌داشتن پارچه نوشته‌هایی که روی آنها شعارهایی علیه دولت حاکم نوشته شده بود، خانم باروس را "کودتاچی" خطاب کردند.

تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی و یوتیوب منتشر شده محافظانی را نشان داده است که با باز کردن چتر سعی داشتند از عروس و داماد که در حال خروج از کلیسا بودند، محافظت کنند.

این زوج نهایتا توانستند پس از اعزام گروهی از ماموران پلیس ضد شورش از مهلکه جان سالم بدر ببرند. این سیاستمدار جوان برزیلی گفته است: "این تظاهرات مرتبط با تصمیم اخیر مادرش برای شرکت در انتخاباتی بوده است که فرماندار جدید ایالتی را انتخاب می‌کند."

او همچنین گفته است این تظاهرات با حمایت مالی گروه‌های چپ‌گرا انجام شده است. میشل تمر، رئیس جمهور کنونی برزیل، کمتر یک سال پیش به قدرت رسید؛ زمانی که دیلما روسف، رئیس جمهور قبلی این کشور با رای مجلس سنا و به اتهام فساد از مقام خود برکنار شد.

تامر هم با اتهامات مرتبط با فساد مالی روبرو است و مخالفان خواهان کناره گیری او از قدرت هستند./فرارو

[caption id="attachment_7454" align="aligncenter" width="800"]حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار[/caption] [caption id="attachment_7455" align="aligncenter" width="450"]حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار[/caption] [caption id="attachment_7456" align="aligncenter" width="800"]حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار[/caption] [caption id="attachment_7457" align="aligncenter" width="588"]حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار حمله با تخم مرغ به عروسی خانم سیاستمدار[/caption] گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 29