کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری | سایت تفریحی خبری خرگوش
اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری
کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری

کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری

کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری

[caption id="attachment_10498" align="aligncenter" width="300"]کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری[/caption]

طعنه عادل فردوسی پور به حرکات علیرضا منصوریان در دقایق پایانی بازی استقلال و  پدیده؛ حرکات عجیب علیرضا منصوریان در اواخر بازی با پدیده مشهد در ورزشگاه آزادی، در دقایق پایانی بازی استقلال با پدیده، حرکات جالب علیرضا منصوریان سرمربی استقلال سوژه ادامه گزارش عادل فردوسی پور شد. سرمربی استقلال که تیمش دو بر صفر از حریف مشهدی خود در ورزشگاه آزادی عقب بود قبل از پایان بازی و در حالی که هنوز شش دقیقه به اتمام وقت قانونی بازی زمان بود، به سمت مهاجری سرمربی پدیده رفت و دست او را به طرز خاصی در دست گرفت و با او روبوسی کرد. فردوسی پور هم تا می توانست این حرکات عجیب منصوریان را سوژه ادامه گزارشش قرار داد. فیلم دقایق پایانی بازی استقلال و پدیده و حرکات خاص منصوریان را در ادامه می توانید تماشا کنید.

کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری

منصوریان

[caption id="attachment_10498" align="aligncenter" width="854"]کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری[/caption] [caption id="attachment_10499" align="aligncenter" width="854"]کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری[/caption] [caption id="attachment_10500" align="aligncenter" width="854"]کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری[/caption] [caption id="attachment_10501" align="aligncenter" width="854"]کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری[/caption] [caption id="attachment_10502" align="aligncenter" width="854"]کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری[/caption] در زیر این کلیپ را دانلود کنید:

دانلود و مشاهده فیلم در تلگرام ما

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. کلیپ عاشقانه منصوریان و مهاجری
    http://khargush.com/mansourian-mohajeri-romantic-clip/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 78