تجاوز مارادونا به یک خبرنگار زن | سایت تفریحی خبری خرگوش
اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » تجاوز مارادونا به یک خبرنگار زن
تجاوز مارادونا به یک خبرنگار زن

تجاوز مارادونا به یک خبرنگار زن

تجاوز مارادونا به یک خبرنگار زن

[caption id="attachment_6402" align="aligncenter" width="300"]مارادونا باز هم جنجال افرید/مارادونا و خبری دیگر تجاوز مارادونا به یک خبرنگار زن[/caption] تجاوز مارادونا به یک خبرنگار زن تیتر اول روزنامه های ارژانتین شد بعد از بازی المان و شیلی در جام کنففدراسیون ها یک خبرنگار روسی  به سراغ مارادونا می اید تا با او مصاحبه کند اما مارادونا تصمیم میگیرد با او رابطه جنسی برقرار کند.را توسط سایت تفریحی سرگرمی خرگوش جمع آوری شده و در اختیار دوستداران خود قرار داده شده است تا از این سایت کمال رضایت را داشته باشند.

مارادونا بار دیگر جنجال افرید

ماجرای تجاوز مارادونا به خبرنگار روسی

تجاوز جنسی مارادونا

[caption id="attachment_6402" align="aligncenter" width="600"]مارادونا باز هم جنجال افرید/مارادونا و خبری دیگر تجاوز مارادونا به یک خبرنگار زن[/caption] ماجرای تجاوز مارادونا به خبرنگار زن روسی دیه گو مارادونا باز هم جنجال آفرید. او در سفر اخیر خود به روسیه قصد تعرض به یک خبرنگار را داشته است.

به نقل از besoccer، دیه گو مارادونا چهره سرشناس فوتبال آرژانتین یکی از مهمانان ویژه جام کنفدراسیون ها بود. اکنون خبری بسیار جنجالی درباره مارادونا به گوش می رسد که برگ سیاه دیگری به همه رسوایی های سال های اخیر او اضافه می کند. او متهم است که می خواسته به یک خبرنگار روسی تجاوز جنسی کند. این قربانی تعرض جنسی مارادونا “اکاترینا نادولسکایا” نام دارد و مدعی شده زمانی که پس از فینال جام کنفدراسیون ها که بین آلمان و شیلی برگزار شد قصد داشته با مارادونا مصاحبه کند با تلاش وی مبنی بر تجاوز جنسی به خودش روبرو می شود.

جزئیات تجاوز مارادونا به خبرنگار خرگوش

سایت Globo نیز خبر می دهد این خبرنگار روسی زمانی که با تلاش تجاوز جنسی مارادونا روبرو شد به سرعت با پلیس تماس گرفت. او در حالی که از سوی سه افسر پلیس همراهی می شد هتل محل اقامت مارادونا را ترک کرد

مارادونا این زن خبرنگار را به اتاقش جهت مصاحبه دعوت کرده بود. زمانی که مصاحبه شروع می شود مارادونا تلاش می کند به این زن تعرض کند اما او به سرعت اتاق را ترک می کند و با پلیس تماس می گیرد. مارادونا که کوهی از رسوایی های اخلاقی از مصرف مواد مخدر گرفته تا تیراندازی به سمت خبرنگاران در کارنامه خود دارد مدعی است که این خبرنگار زن برای جلب توجه و کسب شهرت این کار را کرده است.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. تجاوز مارادونا به یک خبرنگار زن
    http://khargush.com/maradona-raped-a-female-reporter/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 54