کتک خوردن مریم معصومی در خیابان | سایت تفریحی خبری خرگوش
امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » هنرمندان » حمله و کتک زدن مریم معصومی در خیابان
حمله و کتک زدن مریم معصومی در خیابان

حمله و کتک زدن مریم معصومی در خیابان

حمله و کنک زدن مریم معصومی در خیابان

[caption id="attachment_13952" align="aligncenter" width="300"]حمله فرد ناشناس به مریم معصومه|کتک خوردن مریم معصومی|اینستا مریم معصومی حمله فرد ناشناس به مریم معصومه[/caption] اینستا مریم معصومی با عکسی آسیب دیده از چهره خودش که توسط یک فرد ناشناس مورد حمله قرار گرفته بود به روز رسانی شد.

حمله به مریم معصومی در خیابان

مریم معصومی بازیگر زیبای کشورمان خبر از حمله فرد ناشناس به وی در خیابان داد و عکسی از چهره آسیب دیده اش را منتشر کرد. برخی از طرفداران وی گمان میکردند که این عکس گریمی از او بوده تا در فیلمی ایفای نقش کند که مریم معصومی با انتشار یک استوری این قضیه را تکذیب کرد و نوشت : گریم نوبد... حمله وحشیانه فردی ست. مریم معصومی با انتشار عکس آسیب دیده اش نوشت: **** فردِ ناشناسی که امروز به من حمله کردی، مطمئن باش دوربین های خیابان تورا شناسایی خواهند کرد. راستی.. این را خوب بدان من از جنسِ زنم، زنی که بارِ ده تا مرد را میتواند به جان بکشد و از تو که اسم مرد را یدک میکشی خیلی مرد تر باشد. _________________________ صورت را نیمه گذاشتم چون دلم نخواست کسی ببیند….😶 خیلی مراقب خودتون باشید ، بیمارانی هستند که میان انسانها در اجتماع قدم میزنند.

ضرب و شتم مریم معصومی

حمله فرد ناشناس به مریم معصومی

[caption id="attachment_13953" align="aligncenter" width="300"]حمله فرد ناشناس به مریم معصومه|کتک خوردن مریم معصومی|اینستا مریم معصومی ضرب و شتم مریم معصومی در خیابان[/caption]  
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 29