تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش | سایت تفریحی خبری خرگوش
گنج هائی که در قلب هستند ، قابل سرقت نیستند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش
تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش

تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش

تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش

[caption id="attachment_2355" align="aligncenter" width="300"]تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش[/caption]

مسعود کیمیایی که در 3 بار ازدواج خود ناکام مانده بود و از کدام همسرهایش به نوعی جدا شده است درباره فائقه آتشین یا همان گوگوش معروف خواننده ایرانی در لس آنجلس اظهارات عجیب داشت.

تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش

مسعود کیمیایی و گوگوش

[caption id="attachment_2355" align="aligncenter" width="371"]تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش[/caption]

مسعود کیمیایی در مصاحبه با حسین دهباشی،در باره زندگی اش اطلاعاتی ناشنیده ارائه کرد. وی در برنامه تاریخ ایرانی، از سه ازدواج زندگی اش گفت: «در ۲۲ سالگی ازدواج کردم. دخترم گیلدا از این ازدواج است، که دلم برایش تنگ شده. همسر بعدی من [گیتی پاشایی] مادر پولاد است که فوت شدند. خانم بسیار خوبی بودند. ازدواج سوم من با خانمی [فائقه آتشین، گوگوش] بود که در زندگی خصوصی من بسیار خانم بزرگوار و پاکیزه ای بودند. من زندگی دیگرش را نمی شناسم. انسان فوق العاده ای بودند. و ایشان هم دیگر نیستند.»

به گزارش کافه سینما،او درباره معیشت و خانه خریدن اش ادامه داد: «در سن ۷۶ سالگی نه بیمه دارم و نه ارث. پنج سال پیش این آپارتمان را به کمک خانمی که در دفتر من کار می کرد، به همراه پولاد و… خریدم. آخرش هم که کم آوردم، تلویزیون ۱۳۰ میلیون تومان، فیلم هایم را خرید.» او همچنین گفت: «با شرافت زندگی کردن، تاوان دارد.»

دانلود و مشاهده فیلم

……………..

دسته بندی : اخبار هنرمندان

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. تمجیدهای مسعود کیمیایی از همسرش گوگوش
    http://khargush.com/masud-kimiaei-compliments-husband-googoosh/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 69