اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت | سایت تفریحی خبری خرگوش
عمر آنقدر کوتاه است که نمی‌ارزد آدم حقیر و کوچک بماند.
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت
اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت

اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت

اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت

[caption id="attachment_90" align="aligncenter" width="300"]اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت[/caption]

پزشک سرشناس تبریزی که ادعا می شد همسر و مادر بزرگش بر اثر خوردن غذای نذری فوت کرده اند، به دست داشتن در قتل این دو اعتراف کرده است که توسط یکی از نزدیکانش تکذیب شد.

اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت

پزشک معروف تبریزی قاتل همسرش شد

قتل خانواده با غذای مسموم

[caption id="attachment_90" align="aligncenter" width="508"]اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت[/caption]

پزشک سرشناس تبریزی که ادعا می شد همسر و مادر بزرگش بر اثر خوردن غذای نذری فوت کرده اند، به دست داشتن در قتل این دو اعتراف کرده است.

تحقیقات پلیس در پرونده مرگ خانواده پزشک معروف تبریزی نشان از دست داشتن خود این پزشک در مسموم کردن غذای با سیانور دارد. در این تحقیقات حتی سرنخ هایی وجود دارد که نشان می دهد غذاهای توسط این پزشک خریداری شده است. بودن سیانور در غذای نذری و تحقیقات پلیسی باعث شد تا پزشک تبریزی در جریان مرگ خانواده اش دستگیر شود. این خبر هنوز از سوی مقامات قضایی و پلیسی تایید نشده است. پزشک تبریزی غذای نذری را از رستوران خریده بود / فیلم پزشک در رستوران لو داد / در غذا سیانور بوده است+ عکس و جزئیات پرونده

به گفته منبع آگاه وزارت بهداشت «موضوع نذری کاملا منتفی است و او خودش غذا را تهیه کرده بود.هیچ فردی غذایی نداده است. او خودش غذا را خریده و فیلم رستورانی که از آنجا غذا را تهیه کرده، موجود است. همه شواهد و بعضی سوابق نیز دال بر این است که او از مظنون بالاتر و متهم است. علیرضا بیگی، نماینده تبریز در مجلس نیز گفت: طی صحبت هایی که با مسئولان قضایی داشتیم قتل اعضای خانواده پزشک تبریزی از قبل طراحی شده است . وی با بیان اینکه این دکتر به عنوان مظنون اصلی قتل خانواده اش در بازداشت به سر می برد، عنوان کرد: گزارش مقامات قضایی حکایت از آن دارد که خود این پزشک طراح این موضوع بوده است. نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسیدگی قطعی به این پرونده تحت نظر مقامات قضایی است و آنها باید انگیزه این کار را اعلام کنند، اضافه کرد: پزشک تبریزی هنوز هم تحت بازداشت است.

به گزارش پرونده خبری این حادثه، مهرماه خبری مبنی بر فوت چند تن از اعضای خانواده پزشک تبریزی در رسانه ها پخش شد. پزشکی که به خاطر تجویز نسخه های خوش خط، توصیه به گوش دادن صدای شجریان برای بهبود بیماری و تقبل هزینه درمان برخی از بیمارانش در فضای مجازی به شهرت رسید.

مرگ خانواده پزشک

روز شنبه (١٧ مهر) خبر رسید که پنج عضو خانواده پزشک تبریزی شامل همسر، مادر، پدر، برادر و مادربزرگ با خوردن غذای نذری آلوده دچار تنگی نفس شده اند و همسر و مادربزرگ پزشک، پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده اند.

فرد ناشناسی غذای نذری آلوده می آورد

به دنبال مسمومیت و فوت دوتن از اعضای خانواده پزشک تبریزی، علت حادثه Incident این گونه بیان می شود که: مردی با مراجعه به درمانگاه محل فعالیت دکتر (درمانگاه تیموری تبریز) از او درباره تعداد اعضای خانواده اش سوال پرسیده و روز بعد هم برایشان غذای نذری می برد.

پزشک نیز پس از بردن غذاها به خانه، برای انجام کاری از منزل خارج شده اما در بازگشت با پیکرهای نیمه جان مادربزرگ، پدر، مادر، برادر و همسر روبرو می شود. وی بلافاصله با اورژانس تماس گرفته و درخواست کمک فوری می کند. دقایقی بعد هم اعضای خانواده اش به بیمارستان سینا انتقال می یابند اما با وجود تلاش پزشکان ابتدا مادربزرگ و سپس همسر جوان، جان خود را از دست می دهند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز: خانواده پزشک تبریزی مورد سوءقصد قرار گرفتند

بعد از انتشار این خبر، بررسی ها برای مشخص شدن صحت و سقم موضوع آغاز می شود.

سید جمال حسینی، مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این باره می گوید: مسمومیت غذایی این خانواده مشخص و قطعی شده است، بنابراین خانواده پزشک جوان تبریزی به دلایل مشکوک و با غذای آلوده نذری مورد سوءقصد قرار گرفته اند.

یک منبع آگاه: دکترصلحی هیچ اعترافی به قتل نکرده است

[caption id="attachment_91" align="aligncenter" width="714"]اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت[/caption]

درحالی که برخی منابع خبری، صبح امروزازاعتراف دکترصلحی ،پزشک سرشناس تبریزی به دست داشتن درقتل اعضای خانواده اش خبردادند دقایقی قبل یک منبع آگاه این خبررا به طورکامل تکذیب کرد. این منبع آگاه گفت:دکترصلحی تاکنون هیچ اعترافی به قتل نداشته است.با این حال تحقیقات ازوی نیزدرجریان است . وی همچنین تاکیدکرد:بارها ازرسانه ها خواسته شده است ازگمانه زنی دراین باره به شدت خودداری کنند اما متاسفانه همچنان شاهد برخی گمانه زنی ها دراین باره هستیم. به گفته وی،براساس مصوبه شورای تامین استان آذربایجان شرقی مقررشده است دراین باره فقط دادستان مرکزی تبریزاطلاع رسانی کند.اما تازمانی که پرونده به نتیجه نرسیده است وهیچ اعترافی نیزوجود ندارد پس به طورطبیعی خبری هم اعلام نخواهد شد. این اظهارات درحالی است که براساس برخی شنیده ها دکترصلحی نیز دربازجویی ها با تاکید بربی گناهی اش دراین باره ،خواستارشناسایی و دستگیری عامل یا عاملان اصلی این جنایت هولناک شده است.

دسته بندی : اخبار

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. اعتراف پزشک تبریزی به قتل خانواده اش + از شایعه تا واقعیت
    http://khargush.com/medical-confessed-killing-his-family/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 16