محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف | سایت تفریحی خبری خرگوش
کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف
محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف

محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف

محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف

[caption id="attachment_1563" align="aligncenter" width="300"]محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف[/caption] مهدی رحمتی در واکنش به احتمال محرومیت برای عکس های جنجالی اش:....... خطایى نکردم که محروم شوم  ......محروم شوم خداحافظی می‌کنم

محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف

محرومیت مهدی رحمتی

مهدی رحمتی

[caption id="attachment_1563" align="aligncenter" width="750"]محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف[/caption] [caption id="attachment_1562" align="aligncenter" width="600"]محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف محرومیت مهدی رحمتی به دلیل عکس های نامتعارف[/caption] احتمال محرومیت دروازه‌بان استقلال در آستانه بازی با فولاد خوزستان زیاد است.

مهدی رحمتی در جریان دیدار استقلال برابر ملوان مرتکب حرکت ناپسندی شد که قرار بود مورد بررسی قرار گرفته و جریمه اش مشخص شود.

وی ابتدا با جریمه نقدی مواجه شد اما اعتراض ها به خاطر حرکت ناپسند وی باعث شد کمیته انضباطی از بررسی فیلم ها و عکس ها در خصوص آن حرکت و حکم جدید خبر بدهد و روز گذشته رئیس کمیته انضباطی اعلام کرد که حکم رحمتی صادر شده و پس از پایان تعطیلات اعلام می شود.

حسن زاده پیش از این از احتمال محرومیت رحمتی خبر داده بود و برخی منابع غیر موثق تاکید کرده اند که رحمتی حداقل با یک جلسه محرومیت مواجه خواهد شد.

تاخیر بیش از اندازه در صدور حکم و اعلام آن در آستانه بازی با فولاد قطعا جنجال هایی را به همراه خواهد داشت و باید دید وی با محرومیت مواجه خواهد شد یا خیر.

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 73