قهر شهاب حسینی با هومن سیدی | سایت تفریحی خبری خرگوش
هرچه اکنون هستیم محصول افکاری است که سابقاً داشته ایم و حالا داریم.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » قهر شهاب حسینی با هومن سیدی
قهر شهاب حسینی با هومن سیدی

قهر شهاب حسینی با هومن سیدی

قهر شهاب حسینی با هومن سیدی

[caption id="attachment_11403" align="aligncenter" width="300"]قهر شهاب حسینی با هومن سیدی قهر شهاب حسینی با هومن سیدی[/caption]

هومن سیدی از قهر شهاب حسینی گفت؛ برنامه « من و شما » به تهیّه کنندگی هادی قندی، میزبان هومن سیدی و سیامک عباسی بود. در این برنامه که اجرایش را آرش ظلی پور بر عهده دارد، هومن سیدی حرف های متفاوتی زد. او در این برنامه پاسخ گوی سؤالاتی بد که تا حالا کم تر از او پرسیده شده بود.

قهر شهاب حسینی با هومن سیدی

هومن سیدی

شهاب حسینی

[caption id="attachment_11403" align="aligncenter" width="640"]قهر شهاب حسینی با هومن سیدی قهر شهاب حسینی با هومن سیدی[/caption]

به نقل از روابط عمومی برنامه، او در ابتدای این گفت‌وگو درباره این که چرا از میزان اعتراضی بودن او در طول این سال‌ها کم شده است؟ گفت: احساس کردم اگر کمتر اعتراض کنم بهتر است؛ هیچ کسی خوشش نمی‌آید کسی کنارش باشد که مدام غر بزند. من آن موقع خیلی ایده‌آل به شرایط نگاه می‌کردم و داشتم چنگ می‌زدم تا به آن ایده‌آل نزدیک شوم، بعدها فهمیدم که این کار اشتباه است و از طرفی هم در خودم اصلاحاتی انجام دادم. سیدی در پاسخ به سؤال مجری که از او پرسیده بود « الآن دقیقاً چی روی مخته » گفت: از کجا فهمیدی الآن یک چیزی روی مخمه؟! از تمام آدم‌هایی که احساس می‌کنند بودند و متوجّه‌تر هستند نسبت به دیگران به هم می‌ریزم. این بزرگ‌ترین اذیّت است و در حرفه ما هم زیاد است؛ آدم‌هایی که بی‌جهت گنده‌اند و درونشان تو خالی است و فقط حرف می‌زنند. من تلاش می‌کنم که این طور نباشم و اصلاً دلم نمی‌خواهد در این دسته‌بندی قرار بگیرم.

مجری برنامه کودک بودم! هومن سیدی درباره ۱۵ سال پیش و زمانی که از رشت به تهران آمد، گفت: آن زمان که آمدم می‌دانستم این اتّفاق برایم می‌افتد، اعتماد به نفس کاذب داشتم؛ مطمئن بودم که یک چیزی می‌شوم. او درباره گذشته‌اش گفت: از ١٢ - ۱۳ سالگی علاقه مند به بازیگری شدم یک دوره‌ای در تلویزیون مرکز گیلان مجری برنامه کودک بودم و ١٥، ١٦ سالگی برنامه‌سازی کردم. بعد از یک مدّتی از تلویزیون اخراج شدم که دلیل آن اخراج خیلی شخصی بود؛ یک آدمی خیلی گل درشت بود از قیافه من خوشش نمی‌آمد و بعد هم که پسرش را آورد امّا من برای جایگاه فعلی‌ام باید از او تشکّر کنم.

اجاره خانه‌ام ۱۵۰هزار تومان بود سیدی درباره وضعیت مالی و شکل زندگی که در کودکی تجربه کرده است، گفت: پدر و مادرم کارمند بودند و الآن بازنشسته شدند و حسرت چیزی را نداشتم امّا فقر را بسیار تجربه کردم چون خودم تصمیم گرفتم در یک شهر بزرگ زندگی کنم. من با دیوانگی این کار را کردم؛ یک خانه گرفتم که پول اجازه‌اش را نداشتم، یادم می‌آید ١٥٠ هزار تومان اجاره‌اش بود. او پس از این حرف‌ها عنوان کرد که اوّلین ماشینش رنو بوده و بعد از آن دوو ماتیز خریده است.

چرا همه با رضا گلزار لج هستن؟ سیدی در بخشی از گفتگو درباره پارنتر خود در سریال عاشقانه گفت: من نمی دانم چرا این قدر با محمّدرضا گلزار لج هستن همه؟! او پسر نازنینی است هم خیلی خوشگل است و هم خیلی خوش تیپ. ممکن است در سلیقه شخصی من نباشد امّا در استراکچر زیبایی شناسی قرار می‌گیرد. وی ادامه داد: شهاب حسینی بالای سر من است امّا من که نگفتم محمّدرضا گلزار تک ستاره است. چرا زحمات یک آدم را نمی‌پذیرید. او همیشه به جای این که پایین برود بالا می‌رود. هومن سیدی درباره اطلاق واژه سوپراستار درباره محمّدرضا گلزار نیز گفت: سوپراستار بودن ویژگی های منحصر به فردی دارد لزوماً با توجّه به بعد بازیگری نمی‌شود که به یک کسی بگوییم سوپراستار و منتقدان باید دراین باره بیشتر تحلیل کنند نه من، همان طور که در جشن حافظ هم دیدیم که به او تندیس دادند.

به بدترین جایی که یک بازیگر می‌توانست برسد رسیدم کارگردان خشم و هیاهو در پاسخ به این سؤال که در کارنامه بازیگری اش اشتباهاتی وجود دارد حرف آرش ظلی پور را تأیید و از حضور در خیلی از کارها اظهار پشیمانی کرد و گفت: یک دوره بازیگری را رها کردم و انگیزه‌های درونم از بین رفت، به دلیل فقر مالی تلاش کردم از این مسیر فقط امرار معاش کنم و بتوانم زندگی‌ام را سر پا نگه دارم. به واسطه یک لج و لجبازی به بدترین جایی که یک بازیگر می‌توانست برسد خودم را رساندم و خیلی زیاد در کارهایی که پشیمان هستم حضور داشتم.

نقد تند هومن سیدی به خبر ۲۰:۳۰ سیدی در نقد تندی که نسبت به خبر ۲۰:۳۰ داشت درباره موضع تلویزیون نسبت به سریال « عاشقانه » گفت: تلویزیون چرا این قدر با عاشقانه بد بود؟ تصاویر من در عاشقانه را مانند جانی ها و اراذل شطرنجی می کنند  با این عنوان که او خانواده ها را از هم می پاشاند! منوچهر در تلویزیون سریال ساخته من در تلویزیون کار کردم این که یک مدیومی آزادی هایش کمتر است را همه ما می دانیم و پذیرفتیم. امّا من دلخور شدم از این برخورد و حقیقتش این است که نمی خواستم به این برنامه بیایم چون حس می کردم به من و همکارانم توهین شده امبا بعد فکر کردم و دیدم این جا خانه من هم هست و وقتی این جا هستم یعنی تلویزیون با من مشکلی ندارد وگرنه دعوتم نمی‌کردید. بنابرین نباید با هم جنگ کنیم و دیگر زمان شمشیر را از رو کشیدن گذشته و این رفتار خیلی بدوی است.

شهاب حسینی از من دلخور است در بخش تصاویر برنامه او با دیدن عکس حامد بهداد گفت: او نمودار یک قلب پاک برای من است و در قلبش چیزی نیست. او خیلی حرفه ای و خفن است. کارگردان « اعترافات ذهن خطرناک من » با دیدن امیر جدیدی و این سؤال که چه چیز باعث شد او را که مربی تنیسش بود برای بازیگری انتخاب و یک ستاره به سینما معرّفی کند، گفت: امیر خیلی روی مخم رفت، رفتم خانه بگیرم او هم بود گفتم اگر این باشد من نیستم و او و دوستانش رفتند. زمانی که خواستم آفریقا را بسازم مدام توی ذهنم می آمد زنگ زدم، به او گفتم: « میای ؛ امّا حواست باشه که این سینماست و باید حرف من را گوش کنی و رئیس منم!» هومن سیدی بعد از نیم نگاهی به عکس شهاب حسینی خطاب به ظلی پور گفت: شهاب دوست بسیار قدیمی من است؛ کاری که شهاب حسینی برای من انجام داد در سال هایی که من خیلی از بازیگران عزیزمان که الآن دوست دارند با من دوست باشند حاضر نبودند حتّی نمی‌خواستند با من عکس یادگاری بگیرند دعوت من را در آفریقا پذیرفت بی آنکه دستمزدی بگیرد. شهاب خیلی انسان شریفی است با این که الآن باهم قهر هستیم؛ او با من قهر است فکر کنم! حتّی نمی‌دانم سر چی امّا خبر دارم. امّا می‌خواهم این را بداند که هنرش برای من بسیار هنر بالایی است چون اخباری که دارد برای هنرمندان پیشکسوت چه کارها می کند به گوش من می رسد.

منبع: آخرین خبر

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

 
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 41