اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان | سایت تفریحی خبری خرگوش
خداوند آزادی را آفرید و انسان بردگی را.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان
اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان

اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان

اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان

[caption id="attachment_2730" align="aligncenter" width="300"]اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان[/caption] رحیم زهیوی که قرار بود به استقلال بپیوندد رسما از منصوریان بدلیل عدم حضورش در جمع آبی پوشان پایتخت عذرخواهی کرد و اعلام کرد که نمی تواند به استقلال بیاید.....

اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان

پیامک شوک آور زهیوی به منصوریان

[caption id="attachment_2730" align="aligncenter" width="462"]اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان[/caption] [caption id="attachment_2731" align="aligncenter" width="572"]اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان[/caption]

پیوستن رحیم زهیوی مهاجم ملی پوش استقلال خوزستان به استقلال تهران رسما منتفی شد.

رحیم زهیوی چهارشنبه هفته گذشته با حضور ناگهانی در تهران نشستی با سید رضا افتخاری برگزار کرد و برای حضور در استقلال به توافق رسید.

او سپس به تیم ملی دعوت شد و در حالیکه همه در انتظار فسخ قراردادش با استقللال خوزستان بودند تا قراردادش را با استقلال تهران منعقد کند،همراه تیم ملی راهی اردوی امارات شد. با این وجود،او روز گذشته دبی را به مقصد تهران ترک کرد.

بازگشت بمب اول استقلالی ها به ایران خبر مهمی بود که در پس دیپورت پرسپولیسی ها کمرنگ دیده شد.

با این وجود،اصل ماجرا پیشنهادی بود که زهیوی از لیگ ستارگان قطر دریافت کرد و پس از مشورت با کی روش اجازه یافت اردوی تیم ملی را ترک کند.

ماجرا به همین ختم نشد و زهیوی ساعاتی پس از بازگشت به ایران،ناگزیر شد در پیامی شبانگاهی برای علیرضا منصوریان سرمربی استقلال موضوع را برای وی شرح بدهد و رسما از حضور در جمع آبی پوشان پایتخت عذرخواهی کند.

زهیوی در این پیام خطاب به علیرضا منصوریان نوشته است:

..سلام به خدا خجالبت می کشم بهت زنگ بزنم.آقا علی به خدا بهم رضایت ندادن.سه روز فقط دم باشگاه بودم.گفتن یا پیشنهاد خارجی یا نمی گذاریم بروی.از همون اول پیشنهاد داشتم اما گفتم فقط استقلال.در کل به خدا قسم...نمی دونم چه بگویم.فقط شرمنده.

دسته بندی : اخبار داغ ورزشی

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. اس ام اس جنجالی رحیم زهیوی به منصوریان
    http://khargush.com/musical-rahim-controversial-sms-mansourian/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 72