شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان | سایت تفریحی خبری خرگوش
ارزش انسان به افکار و باورهای اوست
خوش آمدید - امروز : جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان
شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان

شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان

شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان

[caption id="attachment_3344" align="aligncenter" width="300"]شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان[/caption]

اشتهای دونالد ترامپ در ایجاد رابطه با زنان زیبا زبانزد همه شده . در جدیدترین رسوایی اش کیتا سارکا زن زیبای مجارستانی از کارت پیشنهاد هم خوابی ترامپ و شماره تلفن وی رونمایی کرد.

شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان

ترامپ و زن زیبای مجارستان

[caption id="attachment_3344" align="aligncenter" width="524"]شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان[/caption] [caption id="attachment_3345" align="aligncenter" width="523"]شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان[/caption]

کیتا سارکا زیباترین زن مجارستان در سال 2013 از پیشنهاد اتاق خواب دونالد ترامپ و شماره دادن دونالد ترامپ به کیتا سارکا برای رابطه رونمایی کرد که کیتا سارکا رسوایی جدید دونالد ترامپ را به نمایش گذاشته است . پیشنهاد دونالد ترامپ به کیتا سارکا توسط زیباترین زن مجارستان اعلام شد که دونالد ترامپ در سال 2013 با چسباندن کیتا سارکا به خودش به وی پیشنهاد اتاق داده است . اینگونه که پیداست دونالد ترامپ قصد ثبت رکورد رابطه با زیباترین زنان دنیا در گینس را دارد که به تمام دختران زیبا که به عنوان دختر شایسته انتخاب میشدند پیشنهاد رابطه داده است . در مراسم زیباترین دختر دنیا که در سال 2013 در مسکو برگزار شده بود دونالد ترامپ به کیتا سارکا پیشنهاد رابطه داده و با دادن شماره تلفنش درخواست رفتن به اتاق کرده است . کیتا سارکا Kita Sarka متولد 24 سپتامبر 1986 در مجارستان است که هم اکنون 30 ساله است و در سال 2013 به عنوان دختر شایسته مجارستان انتخاب شد .

روزنامه دیلی میل به ادعای این مدل مجارستانی پرداخت و نوشت: آقای ترامپ در سال 2013 در حالیکه متاهل هم بود، من را به اتاق خود در هتل خود در مسکو دعوت کرد. این مدل مجارستانی که نامش کیتا سارکا نام دارد و یک بار به عنوان زن زیبای مجارستان انتخاب شده است، مدعی شد، ترامپ وی را در سال 2013 به اتاقش دعوت کرده است. وی افزود من دعوت او را نپذیرفتم و هنوز کارت وی را که در میان جمعیت به من داد دارم. کیتا افزود: او در میان جمعیت و در میان بادیگاردهایش دستان من را گرفت و به خودش نزدیک کرد و در آخر کارتش را داد و من را به اتاق خود دعوت کرد. کیتا سارکا عکس کارت دونالد ترامپ که به وی داده بود و شماره تلفن دونالد ترامپ بر روی آن هک شده است را نیز به نمایش گذاشت .

منبع : سایت اولی ها

دسته بندی : مطالب ویژه

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۲ نظر ثبت شده است.

  1. شماره دادن دونالد ترامپ به زیباترین زن مجارستان
    http://khargush.com/number-donald-trump-beautiful-woman-hungary/

  2. او یک بازیگر بیش نیست

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 36