کفش پایه تریاکی | سایت تفریحی خبری خرگوش
آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » کفش پایه تریاکی
کفش پایه تریاکی

کفش پایه تریاکی

کفش پایه تریاکی

[caption id="attachment_6648" align="aligncenter" width="300"]کفش پایه تریاکی|کشف تریاک در پاشنه کفش کفش پایه تریاکی[/caption] کشف شیره تریاک از پاشنه کفش توسط ماموران گمرک ایران انجام شد در تازه ترین عملیات مبارزه با مواد مخدر ماموران مبارزه با مواد مخدر در گمرک ایران تریاک در پاشنه کفش کشف کردند مقدار شیره ی تریاک کشف شده به مقدار 292 گرم به طور ماهرانه ای در پاشنه کفش جاسازی شده بود اما ماموران ان را کشف کردند

کشف مواد مخدر در پاشنه کفش 

شیره تریاک در پاشنه کفش

[caption id="attachment_6648" align="aligncenter" width="1280"]کفش پایه تریاکی|کشف تریاک در پاشنه کفش کفش پایه تریاکی[/caption] ماموران گمرک ایران در تازه ترین عملیات مبارزه با مواد مخدر از داخل پاشنه کفش تریاک کشف کردند.

 گمرک ایران اعلام کرد، این مواد مخدر از نوع شیره تریاک بوده و در داخل پاشنه کفش صندل جاسازی شده بود که با هوشیاری ماموران حوزه 3 امانات پستی گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) کشف و ضبط شد.

شیره تریاک کشف شده از داخل پاشنه کفش صندل به مقدار 292 گرم بوده که به طرز ماهرانه ای پس از شکافتن زیره کفش در لابلای زیره و در قسمت پاشنه صندل جاسازی شده بود اما با هوشیاری ماموران گمرک ، مواد مخدر جاسازی شده کشف گردید.

بر اساس تازه ترین گزارش دفتر اطلاعات منطقه ای سازمان جهانی گمرک (RILO) گمرک ایران در کشف انواع مواد مخدر رتبه نخست را کسب کرده است.

بر اساس این گزارش ، گمرک ایران در مبارزه و کشف انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی ، قرص های مخدر و روان گردان ها و پیش سازها بهترین عملکرد را در مقایسه با دیگر گمرکات داشته است .

مرکز اطلاعات منطقه ای سازمان جهانی گمرک عملکرد گمرکات در بخش کشف تخلفات و مبارزه با قاچاق سایر کالاها را نیز ارزیابی و اعلام کرده که از این نظر گمرک ایران پس از کشور ژاپن رتبه دوم را کسب کرده است

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 65