درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس | سایت تفریحی خبری خرگوش
حوادث چون روزها سپری می شوند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس
درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس

درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس

درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس

[caption id="attachment_8678" align="aligncenter" width="300"]درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس[/caption]

کتک کاری نماینده مجلس شورای اسلامی با پلیس؛ حمدالله کریمی نماینده بیجار صبح امروز با یکی از مأموران پلیس فرودگاه مهرآباد درگیر شد. در این درگیری که با کتک کاری همراه بود، بر اثر ضربه سر نماینده مجلس بینی مأمور پلیس شکست. جالب است که آقای نماینده این حرکت خود را دفاع از ناموس عنوان کرده است.

درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس

درگیری نماینده مجلس

[caption id="attachment_8678" align="aligncenter" width="352"]درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس[/caption]

جزئیات درگیری نماینده مجلس شورای اسلامی

حمدالله کریمی نماینده بیجار علّت درگیری اش با مأمور پلیس رابی احترامی و فحاشی مأمور به همسر خود اعلام کرد و گفت: در دفاع از حرمت ناموس خود با مامور راهور درگیر شدم. در پی این درگیری بینی مأمور پلیس با ضربه سر نماینده دچار شکستگی شد.

حمدالله کریمی نماینده بیجار جزئیات درگیری صبح امروز فرودگاه مهرآباد بین خود و یکی از مأموران راهور ناجا را تشریح کرد.

ضرب و شتم نماینده مجلس با مامور پلیس

حمدالله کریمی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: صبح امروز قرار بود ساعت ۶:۵۰ به همراه وزیر راه، مسکن و شهرسازی وتعدادی از نمایندگان عضو مجمع نمایندگان استان کردستان برای سرکشی به پروژه های عمرانی در دست اجرا در منطقه و اطّلاع از مشکلات مردم در حوزه مسکن و راه به استان کردستان سفر کنیم و با توجه به ترافیک من ۵ دقیقه دیرتر به فرودگاه رسیدم. به همین دلیل خواستم با خودرو مسیر حدود ۱۰۰ متری از پارکینگ تا ورودی ترمینال شماره ۲ فرودگاه را طی کنم که مامور حراست فرودگاه مانع این کار شد.

وی افزود: بعد از این من کارت شناسایی نمایندگی را ارائه کردم که باز هم اجازه ورود خودرو من به محدوده مسیر اختصاصی ترمینال داده نشد؛ لذا من از خودرو پیاده شدم و به سمت ترمینال حرکت کردم و قرار بود خودرو شخصی بنده به همراه راننده همسر من را به محل کار برساند امّا درحالی که من به همراه معاونان وزیر و تعدادی از نمایندگان در فرودگاه منتظر پرواز بودم همسرم با من تماس گرفت که مامور راهور ناجا مانع حرکت خودرو شده است. این مأمور پیش از آنکه من از ماشین پیاده شوم نیز در صحنه حاضر شده بود.

کریمی ادامه داد: من بلافاصله خود را به خودرو حامل همسرم رساندم و مشاهده کردم که مأمور راهنمایی و رانندگی همسر مرا با دست به مقام مافوق خود نشان می‌دهد و او را تهدید می‌کند و علاوه بر تهدید فحاشی‌هایی را نیز به همسر من داشت و مانع حرکت خودرو شده بود و من نیز در دفاع از حرمت ناموس خود با مأمور راهور درگیر شدم.

وی تاکید کرد: من هیچگاه نخواستم بی قانونی انجام دهم و به محض اینکه دریافتم امکان ورود با خودرو شخصی به محدوده تاکسی‌های مقابل ورودی ترمینال را ندارم، پیاده حرکت کردم، امّا نمی‌دانم به چه دلیل مأموران راهنمایی و رانندگی مانع همسر من شدند و به او در مقابل من توهین کردند. در حالی که من مشغول انجام وظیفه و در مسیر سفر به حوزه انتخابیه برای رسیدگی به مشکلات مردم به همراه وزیر و تعدادی از نمایندگان بودم.

نماینده بیجار در پایان تصریح کرد: فیلم این درگیری هم در دوربین‌های حفاظتی و هم در تلفن همراه من وجود دارد و البتّه من تا این لحظه قصد انتشار این فیلم را ندارم؛ چرا که معتقدم حرمت نیروی انتظامی باید حفظ شود و باعث سوءاستفاده رسانه‌های بیگانه نگردد و انتظار دارم نیروی انتظامی برای این حادثه عذرخواهی کند و به جای فرافکنی و یک طرفه انعکاس دادن موضوع اصل موضوع را بپذیرد و ضمن اینکه همسر من نیز از مأمور راهنمایی و رانندگی شکایت خواهد کرد و من نیز در حال حاضر در بازداشت به سر نمی برم و به همراه وزیر راه در سفر استانی سنندج هستم و موضوع بازداشت را قویاً تکذیب می‌کنم.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. درگیری خشونت آمیز نماینده مجلس با مأمور پلیس
    http://khargush.com/parliamentarians-violent-clash-police-officer/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 66