اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال | سایت تفریحی خبری خرگوش
امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال
اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال

اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال

اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال

[caption id="attachment_7512" align="aligncenter" width="300"]اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال|حاشیه فصل جدید اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال[/caption] فصل جدید با حشیه شروع شد و تیم پرسپولیس اولین ضربه بزرگ را به تیم استقلال زد بعد از جریانات برگزاری بازی دربی دوستانه یه به عبارتی دربی 85 در المان و لغو شد این بازی دوستانه کش و قوس های فروان و صحبت هایی که در مورد این بازی بود به نحوی به پایان رسید اما تیم استقلال می گوید از لغو شدن بازی هیچ اطلاعی نداشته است

اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال 

حاشیه فصل جدید

[caption id="attachment_7512" align="aligncenter" width="640"]اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال|حاشیه فصل جدید اولین ضربه بزرگ پرسپولیس به استقلال[/caption]

مصاف دو تیم‌ بزرگ پایتخت در آلمان می‌توانست اتفاقی جالب و به یاد ماندنی در تاریخ فوتبال ایران باشد اما خبر لغو آن به همه کش و قوس‌های اخیر پایان داد.

شب گذشته مدیر رسانه‌ای باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که این‌ باشگاه به این جمع بندی رسیده که قید حضور در دربی را بزند و تیمش را‌برای سوپر‌جام آماده کند. شاید در این تصمیم اظهارات مسئول کمیته مسابقات سازمان‌ لیگ بی تاثیر‌ نبوده که یکشنبه شب حضور در دربی را به ضرر پرسپولیس اعلام کرد و از جریمه مالی این تیم در صورت عدم حضور در بازی سوپرجام خبر داد.

با توجه به صحبت‌هایی که اخیرا پیرامون دربی اروپایی شده است، می‌توان گفت سازمان لیگ از برگزاری این بازی بدموقع و تلاش برای گنجاندن آن در تقویم دو تیم بزرگ فوتبال ایران اصلا راضی نیست و شاید بیرون بردن بازی از مرزهای ایران هم به خاطر فرار از دخالت مجریان فوتبال در داخل باشد! نارضایتی سازمان لیگ از برگزاری این بازی کاملا به حق است چراکه اینکار باعث ایجاد بی نظمی در ابتدای لیگ هفدهم خواهد شد و به نظر می رسد قرمزها هم ملاحظه همین موضوع را کرده‌اند.

اما نکته مهم این ماجرا لغو بازی از جانب باشگاه قرمز پایتخت است که ظاهرا بدون اطلاع اسپانسر و هماهنگی با باشگاه استقلال صورت گرفته است. درحالیکه همه جا صحبت از لغو دربی با اعلام قرمزهاست، نه تنها اثری از بیانیه مشترک یا اطلاعیه باشگاه استقلال دیده می‌شود بلکه مدیر اقتصادی باشگاه استقلال هم از این موضوع اظهار بی اطلاعی می‌کند و لغو دربی را فقط با اعلام اسپانسر قطعی و‌ حتمی می‌داند!

به هرحال پول خوبی که قرار بود به جیب باشگاه استقلال برود، دیگر وجود ندارد و آبی ها که خریدهای گرانی داشته اند و طلبکاران خارجی را هم پشت در باشگاه می‌بینند باید به فکر راه دیگری برای تامین پول باشند و در این بین قرمزها که عمده بدهی های خارجی خود را تسویه کرده‌اند قطعا نیاز کمتری نسبت به استقلال به پول و در واقع درآمد حاصل از این بازی دارند.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 81