عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال | سایت تفریحی خبری خرگوش
عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال
عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال

عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال

عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال

[caption id="attachment_3168" align="aligncenter" width="300"]عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال[/caption]

نادیا مراد دختر ایزدی برده جنسی داعشی در کنار بازیکن معروف و ستاره بارسلون عکسی را به یادگاری گرفته که جنجال زیادی را در فضای مجازی به وجود آورده در ادامه ببینید.

عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال

دختر برده جنسی در کنار بازیکن معروف

[caption id="attachment_3168" align="aligncenter" width="600"]عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال[/caption]

عکس یادگاری برده داعشی با مسی و سوارز

نادیا مراد یکی از دختران ایزدی عکسی به یادگار با دوستاره بارسلونایی گرفت . نادیا مراد تنها یکی از دختران ایزدی است که به مدت سه ماه در اسارت نیروی های تکفیری داعش بود و به عنوان برده جنسی از او بهره کشی جنسی می کردند. نادیا مراد 19 ساله به گفته خودش سه ماه به عنوان برده جنسی در اسارت نیروهای تکفیری تروریستی داعش به سر برده است و دوران اسارتش را مانند یک کابوس می داند.

عکس یادگاری برده داعشی در بارسلون

نادیا مراد دختر 23 ساله ایزدی است که مدت ها در اسارت داعش بوده که هم اکنون به نماد حمایت از حقوق بشر شناخته می شود.

در همین راستا مسوولان تیم بارسلونا از وی دعوت می کنند تا برای بازدید از تمرینات این تیم به بارسلون سفر کند. نادیا بعد از فرار در سازمان ملل با ایراد سخنرانی از تحمل سه ماه رنج خود و دو خواهر دیگرش گفت. نادیا اظهار داشت:بعد از آن که نیروهای داعش به روستای محل زندگی اش در عراق حمله کردند مادرخودرا به همراه 6 برادرش در یک قتل عام وحشیانه در کنارسایر مردان روستا کشتند و زنان آن ها را به اسارت گرفتند. نادیا می گوید پس از اسارت به مقر نیروهای داعش منتقل شده و بارها مورد سوء استفاده جنسی قرار گرفته است. وی بعد از سه ماه توانست از دست نیروهای داعشی فرار کند و پناهنده آلمان شود. اکنون نادیا به همرا یکی از خواهرانش به عنوان پناهنده در کشور آلمان زندگی می کند اما دو برادر و خواهر دیگرش در یک اردوگاه عراقی به سر می برند.

دسته بندی : اخبار ورزشی

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. عکس جنجالی دختر برده جنسی با ستاره فوتبال
    http://khargush.com/photo-controversial-slave-girl-soccer-star/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 28