پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج | سایت تفریحی خبری خرگوش
اینترنت همانند دریاست ، کسی که آن را نمی شناسد همانند کسی ست که شنا را نمی داند.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج
پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج

پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج

پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج

[caption id="attachment_3031" align="aligncenter" width="290"]پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج[/caption] پروفسور مجید سمیعی بعد از پیوستن به اینستاگرام با انتشار عکس زیر نوشت : و در ضمن آدرس و شماره اي كه در بالاي صفحه اعلام شده است آدرس و شماره تلفن بنده در آلمان هستش ???

پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج

پروفسور سمیعی در اینستاگرام

[caption id="attachment_3031" align="aligncenter" width="290"]پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج[/caption] [caption id="attachment_3030" align="aligncenter" width="859"]پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج[/caption] [caption id="attachment_3033" align="aligncenter" width="533"]پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج پیوستن پروفسور مجید سمیعی به اینستاگرام + آدرس پیج[/caption]

مجید سمیعی از خانواده‌ای رشتی (خاندان سمیعی) و در شهر تهران زاده شد، پس از عزیمت خانواده از تهران بهرشت و اقامت در محله تلفنخانه (بحرالعلوم) وی تحصیلات ابتدایی را در این شهر و دوره متوسطه را دردبیرستان شاهپور رشت به پایان رسانید و سپس عازم آلمان گردید. پروفسور مجید سمیعی در اینستاگرام صفحه ای به نام خود ایجاد کرد و در این صفحه اطلاعاتی از دانش خود را منتشر کرده است که آدرس صفحه اینستاگرام مجید سمیعی را در این مطلب قرار دادیم . مجید سمیعی رشته‌های زیست‌شناسی و پزشکی را دردانشگاه یوهانس گوتنبرگ شهر ماینتس به پایان رسانید و سپس دورهٔ تخصص جراحی مغز و اعصاب را زیر نظر کورت شورمن شروع کرد و در سال ۱۳۴۹۹ به اخذ درجهٔ تخصص در این رشته نایل آمد. پروفسور مجید سمیعی پزشک و جراح مغز و اعصاب ایرانی است. او در حال حاضر ریاست بیمارستان خصوصی علوم عصبی هانوفر در آلمان را بر عهده دارد که خود بنیان‌گذار آن بوده است. هر روزه تعداد زیادی از افراد به کاربران شبکه های اجتماعی افزوده می شوند. بسیاری از سیاستمداران، ورزشکاران ، هنرمندان نیز از اعضای فعال شبکه های اجتماعی می باشند.

به تازگی شاهد هستیم که پرفسور مجید سمیعی به شبکه اجتماعی اینستاگرام پیوسته است تا به وسیله آن گوشه ای از علم و فعالیت هایش در زمینه پزشکی را به اشتراک بگذارد. عده ای از مردم ایران به اصل بودن صفحه پروفسور سمیعی شک داشتند که مجید سمیعی در پیامی در صفحه اینستاگرام خود اصل بودن صفحه خود را تایید کرد .

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 96