وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی | سایت تفریحی خبری خرگوش
بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی
وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی

وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی

وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی

[caption id="attachment_989" align="aligncenter" width="300"]وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی[/caption]

زنده یاد استاد سلیم موذن زاده اردبیلی پدر مداحی ایران که که حدود 80 سال مداح اهل بیت بود در گفت و گویی با روزنامه اعتماد وصیت کرده بود مرا با نوای "زینب_ زینب" تشییع کنید.

وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی

وصیت پدر مداحی ایران

استاد سلیم

[caption id="attachment_989" align="aligncenter" width="640"]وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی[/caption]

پسر مرحوم سلیم موذن زاده گفت: پدرم هیچ بیماری نداشت و حالش کاملا خوب بود و فقط یک سرماخوردگی خفیف داشت که در حال بهبود بود و این اتفاق ناگهانی بود.

حاج سلیم بعد از خواندن نماز صبح آسمانی شد

پسر مرحوم سلیم موذن زاده گفت: پدرم هیچ بیماری نداشت و حالش کاملا خوب بود و فقط یک سرماخوردگی خفیف داشت که در حال بهبود بود و این اتفاق ناگهانی بود. ودود موذن زاده پسر زنده یاد سلیم موذن زاده گفت: پدرم هیچ بیماری نداشت و حالش کاملا خوب بود و فقط یک سرماخوردگی خفیف داشت که در حال بهبود بود و این اتفاق ناگهانی بود و همه ما متعجب شدیم.

وی ادامه داد: سلیم موذن زاده صبح امروز پس از خواندن نماز صبح از میان ما رفت و از همین طریق من به تمام عالم تشیع تسلیت عرض می کنم.

موذن زاده خاطرنشان کرد: مراسم تشییع پیکر استاد سلیم موذن زاده روز چهارشنبه ساعت 14:30 از مقابل مصلی اردبیل برگزار می شود.

گفتنی است، سلیم موذن‌زاده از مداحان و ذاکران مشهور اهل‌بیت در عالم تشیع بود که در سن 80 سالگی و بر اثر کهولت سن دار فانی را وداع گفت تا شهر دارالارشاد اردبیل داغدار این مداح عالیقدر عالم تشیع باشد.

دسته بندی : اخبار 

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۳ نظر ثبت شده است.

  1. وصیت غم انگیز استاد سلیم موذن زاده اردبیلی
    http://khargush.com/professor-salim-muezzin-born-sad-testament-city/

  2. روحش شاد….

  3. مداحی ایران یتیم شد…..خدا رحمتش کنه

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 64