برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا | سایت تفریحی خبری خرگوش
در این جهان، همواره برای كسانی كه از خطری بهراسند، خطری وجود خواهد داشت.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » مطالب خاص » برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا
برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا

برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا

برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا

[caption id="attachment_13381" align="aligncenter" width="678"]برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا[/caption] به دلیل اغتشاشات داخل کشور فیلتر شد و تعداد کاربران پیام‌رسان ایرانی سروش در ساعات اخیر به بیش از دو میلیون مخاطب رسیده است.

برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا

سروش جایگزین تلگرام

[caption id="attachment_13381" align="aligncenter" width="678"]برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا برنامه جایگزین تلگرام با سرعت بالا[/caption]

روز گذشته پس از اغتشاش ایجادشده در کشور که توسط برخی از کانال‌های تلگرامی ضد ایرانی هدایت می شد، این پیام رسان با اختلالاتی در ایران مواجه شد. در 24 ساعت گذشته با خارج شدن تلگرام از دسترس، امکان استفاده از این پیام‌رسان مقدور نبود. پس از این اتفاقات، پیام رسان سروش که بیش از 1 میلیون و 300 هزار عضو داشت با روند رو به رشدی مواجه شد.

تعداد کاربران پیام‌رسان ایرانی سروش در ساعات اخیر به بیش از دو میلیون مخاطب رسیده است که در ادامه می بینید: تمرکز اصلی سروش در بخش کانال های عمومی قرار دارد. با ارائه خدماتی نظیر امکان بازخورد، ارسال نظر، متن و فایل به مدیران کانال ها و همچنین شرکت در نظرسنجی ها و مسابقات سعی در ارائه تجربه ای لذت بخش به مخاطبین خود دارد. ویژگی های سروش میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کانال های عمومی ارسال بازخورد به مدیر کانال ثبت نظر و لایک به محتوای منتشر شده ارسال هر گونه فایل (تصویر، صدا، ویدئو و ...) شرکت در مسابقات و نظرسنجی ها گفتگوی دو نفره و گروهی جابجایی سریع و ایمن پیام ها ارسال هرگونه فایل برای دوستان استیکرهای زیبا و متنوع تماس رایگان مبتنی بر اینترنت این نرم افزار امتیاز عالی 4.4 از 5.0 را از گوگل پلی دریافت کرده است و در دو فروشگاه نرم افزاری مشهور ایرانی هم نزدیک به همین امتیاز را دریافت کرده است.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 3