پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران | سایت تفریحی خبری خرگوش
ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران
پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران

پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران

پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران

[caption id="attachment_6052" align="aligncenter" width="300"]پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران[/caption]

پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران

گلشیفته فراهانی

بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران

خبر جنجالی بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران امروز مثل بمب منفجر شد اما دقایقی پس از انتشار خبر سریعا از سوی نیروی ناجا تکذیب شد و تمام ادعاهای مطرح شده را رد کرد, گلشیفته فراهانی چندی پیش در مورد بازگشت اش به ایران واکنش نشان داد اما هیچ وقت برای بازگشت اعلام آمادگی نکرد در ادامه سایت سفیدک تمام اتفاقات پیرآمون را زیر ذره بین برده است .

[caption id="attachment_6051" align="aligncenter" width="483"]پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران[/caption] [caption id="attachment_6052" align="aligncenter" width="546"]پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران[/caption] امروز شبکه های مجازی طبق معمول خبر کذب را برای جذب بازدید کنندگان بیشتر منتشر کردند, برخی از کانالهای تلگرامی مدعی شدند گلشیفته فراهانی با پاسپورت قلابی , لباس مبدل و چهره گریم شده قصد ورود به ایران را داشت . مامورین به محض شناسایی سریعا گلشیفته را دستگیر و روانه زندان کردند . جالب اینجاست که داستان ورود گلشیفته به ایران را آنچنان با جزئیات زیاد تعریف می کنند که خبر دست به دست در گروه های تلگرامی چرخید .

واکنش ناجا به خبر دستگیری گلشیفته هر از چندگاهی خبر ورود گلشیفته به ایران و دستگیری ایشان منتشر می شود اما کمتر کسی به این نوع اخبار توجه می کند, با ورود ناجا به این ماجرا و توضیحات در مورد تکذیب خبر دستگیری گلشیفته, باعث داغ شدن خبر شد . ناجا تمام ادعاهای مطرح شده را بی اساس خواند و تکذیب کرد .

بازگشت گلشیفته به ایران سال 1390 6 سال پیش تیر ماه سال 1390 دقیقا خبر بازگشت گلشیفته حسابی داغ شد اما مثل این روزها تلگرام وجود نداشت تا به شایعه ها دامن بزند . پس از انتشار خبر, بهزاد فراهانی پدر گلشیفته تمام اخبار پیرآمون را تکذیب کرد .

نظر پدر گلشیفته در مورد برگشت دخترش بهزاد فراهانی در مصاحبه اخیر خود در مورد شرایط برگشت دخترش گفت : گلشیفته بدون اجازه من آب هم نمیخورد من نمیدونم این اخبار از کجا میات ؟ کی گفته گلشیفته برگشته ؟ من که پدرشم نمیدونم اونوقت شما از کجا میدونید ؟

نظر پدر گلشیفته در مورد برگشت دخترش بازگشت گلشیفته به ایران با لباس مبدل + عکس تا زمانیکه از من و دخترم عذرخواهی نشود هیچ وقت گلشیفته به ایران باز نخواهد گشت . باید تمام اتهاماتی که به دخترم زده شده را برطرف کنند . (برگرفته از مصاحبه سال 1390 بهزاد فراهانی)

در زیر این کلیپ را دانلود کنید:

دانلود و مشاهده فیلم در تلگرام ما

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون ۲ نظر ثبت شده است.

  1. پشیمانی و بازگشت گلشیفته فراهانی به ایران
    http://khargush.com/regret-and-return-of-golshifteh-qarahani-to-iran/

  2. عشقم گلشیفته.لباتوبخورم.
    خوش اومدی.تلگرام۰۹۱۱۲۸۲۸۹۱۶

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 32