تکرار حادثه وحشتناک بنیتا | سایت تفریحی خبری خرگوش
اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » تکرار حادثه وحشتناک بنیتا
تکرار حادثه وحشتناک بنیتا

تکرار حادثه وحشتناک بنیتا

تکرار حادثه وحشتناک بنیتا

تکرار حادثه وحشتناک بنیتا

تکرار حادثه وحشتناک بنیتا

ادعای یک زن درمورد ربوده شدن فرزند پنج ماهه اش؛ بامداد چهارشنبه زن جوانی هراسان به کلانتری مرزداران مراجعه کرد و اظهار داشت مردی که نقاب به صورت داشته ماشین او را در حالی که پسر پنج ماهه اش در صندلی خوابیده بوده ربوده است. پس از شکایت این زن، پرونده به اداره آگاهی پایتخت فرستاده شد و اکیپی از کاراگاهان دست به کار شدند تا هرچه زودتر مرد مذکور را بیابند.

تکرار حادثه وحشتناک بنیتا

ادعای عجیب زن

تکرار حادثه وجشتناک بنیتا

تکرار حادثه وجشتناک بنیتا

به‌نظر می‌رسید حادثه‌ای مشابه ربود شدن جنجالی دختربچّه‌ای به نام بنیتا تکرار شده و اگر مأموران دیر وارد عمل شوند ممکن است حادثه تلخ دیگری رقم بخورد. زن جوان در شکایت خود گفت: از مهمانی بر می‌گشتم. پسر ۵‌ ماهه‌ام همراهم بود امّا پسربزرگ‌ترم در خانه پیش پدرش بود. وقتی مقابل در پارکینگ از ماشین پیاده شدم در یک لحظه مردی که اصلاً او را نمی‌شناختم پشت فرمان نشست و ماشین را به همراه کودکم ربود.

کارآگاهان در نخستین اقدام با پدر کودک تماس گرفتند تا طبق قانون وی هم شکایت خود را مطرح کند.
امّا او مدعی شد که پسرش پیش اوست و تمام گفته‌های همسرش دروغ است. مأموران که با پرونده‌ای عجیب روبه‌رو شده بودند به تحقیق از این مرد پرداختند و او گفت: من و همسرم مدّتی است که با هم اختلاف داریم. شب حادثه با یکدیگر بحثمان شد که وی پس از دعوا خانه را ترک کرد و رفت. او درحالی قهر کرد و رفت که ۲ پسرم پیش من بودند و اصلاً شب حادثه هیچ کدام از بچّه‌ها را با خودش نبرد و من نمی‌دانم چرا چنین ادعایی مطرح کرده است.

پرونده برای رسیدگی بیشتر به دادسرای جنایی تهران فرستاده شد و با دستور دکتر محّمد شهریاری، سرپرست دادسرا، تحقیق در این خصوص آغاز شد. زن جوان دیروز وقتی به دادسرا منتقل شد چنین گفت: با همسرم اختلاف داشتم. او دست بزن دارد و همیشه من و پسر دیگرم را کتک می‌زند. شب حادثه با هم دعوایمان شد و باز به سمتم هجوم آورد و گلویم را فشار داد.

چند دقیقه‌ای بی هوش بودم و وقتی به هوش آمدم از ترس جانم خانه را ترک کردم. امّا نگران وضعیت فرزندانم بودم برای همین تصمیم گرفتم چنین داستانی بازگو کنم تا مبادا همسرم بلایی سر آن ها بیاورد. پس از اظهارات این زن قاضی جنایی وی را به اتهام اخلال در نظم عمومی با ایجاد حرکات غیرمتعارف و جنجال بازداشت کرد./باشگاه خبرنگاران جوان

تکرار حادثه وجشتناک بنیتا

تکرار حادثه وجشتناک بنیتا

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 17