سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان | سایت تفریحی خبری خرگوش
کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان
سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان

سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان

سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان

[caption id="attachment_1698" align="aligncenter" width="300"]سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان[/caption]

زماني كه ما بوديم، بيش از ده نوجوان از سرپرست يك تيم فوتبال شكايت كردند. دلیل این شکایت بلايي بود كه سرشان آمده بود اما ما ابزار قانوني براي برخورد با اين آدم را نداشتيم!

سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان

تعرض سرپرست يك تيم فوتبال به بيش از ده نوجوان

[caption id="attachment_1698" align="aligncenter" width="239"]سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان سعید طوسی دوم : اینبار تجاوز مربی فوتبال به ده نوجوان[/caption]

پيدايش سعيد طوسي دوم در فوتبال

.......................................................

راديو ورزش امشب، مناظره اي درباره مسائل اخلاقي فوتبال با حضور هوشنگ نصيرزاده كه آيين نامه کمیته اخلاق را نوشته و همچنین اديبي عضو پيشين كميته برگزار كرده است. مناظره ای که جنجالی شده و صدای دو طرف بارها و بارها بالا رفته است.

در بخشي از اين مناظره كه توسط حسين شريفي مجری شناخته رادیو ورزش برگزار مي شده، هوشنگ نصيرزاده در یک اظهار نظر عجیب داشتن اختيارات قضايي بيش از حد كميته اخلاق را فراقانوني دانسته است و این در حالی است که خود او نگارنده آیین نامه کمیته اخلاق بوده که در سال ۹۳ به تصویب هیات رئیسه وقت فدراسیون فوتبال رسیده است.

در مقابل او اديبي گفته است: زماني كه ما بوديم، بيش از ده نوجوان از سرپرست يك تيم فوتبال شكايت كردند. دلیل این شکایت بلايي بود كه سرشان آمده بود اما ما ابزار قانوني براي برخورد با اين آدم را نداشتيم!

این اظهار نظر عجیب تر عضو سابق کمیته اخلاق اعتماد را از فدراسیون فوتبال و باشگاههای رسمی سلب می کند چرا که باید کمیته اخلاق بتواند به این مسایل ورود کند تا ریشه فساد کنده شود. کمیته اخلاق باید صلاحیت اخلاقی مربیان و مدیران و سرپرست های تیم های پایه را تایید کند. تا زمانی که از این دست اتفاقها بیفتد، فوتبال همچنان درگیر انواع و اقسام فسادها خواهد بود!

دسته بندی : اخبار حوادث

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 29