ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس | سایت تفریحی خبری خرگوش
یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس
ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس

ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس

ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس

[caption id="attachment_4172" align="aligncenter" width="300"]ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس[/caption]

ستاره اسکندری بازیگر زن ایرانی که بسیار حرفه ای و جذاب و زیبا هستند و همچنین خواهر لاله اسکندری نیز است که در سال 1353  در شهر تربت حیدریه زاده شد . شهرت او بیشتر به خاطر بازی در فیلم نرگس به جای پوپک گلدره  در سال 1373 بود . او دانشجو ی رشته مترجمی زبان بود  اما به خاطر مشغله کاری اش در تئاتر و سینمای ایران از ادامه تحصیلش صرف نظر کرد . وی در ماجرایی گفته شده است دست حامد بهداد ستاره سینمای ایرانی را بوسیده است برای دانستن ادامه مطلب با ما همراه باشید.

ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس

بیوگرافی ستاره اسکندری

[caption id="attachment_4172" align="aligncenter" width="300"]ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس[/caption]

تینا پاکروان: ممنونم که در ماجرای رابعه اسکویی من را حمایت کردید

به گزارش سیمرغ در روز دوم جشنواره فیلم فجر و در کاخ جشنواره نشست رسانه ای فیلم "نیمه شب اتفاق افتاد" که شب گذشته اکران شد، برگزار شد.

نشست رسانه ای فیلم "نیمه شب اتفاق افتاد" با حضور تینا پاکروان (کارگردان) ، حامد بهداد ، گوهر خیراندیش، ستاره اسکندری(بازیگر) برگزار شد. منتقد این نشست آنتونیا شرکا بود.

در ابتدای این نشست تینا پاکروان از اهالی رسانه به دلیل زحمات شبانه روزی تقدیر و تشکر کرد و گفت: بسیار تلاش کردیم که فیلم ها را به جشنواره فیلم فجر 34 برسانیم.

آنتونیا شرکا به عنوان منتقد گفت : من فیلم را دوست داشتم و خوشحال هستم اسم این فیلم اسم شخصیت اول زن قصه یعنی "زیبا" نشد!

تینا پاکروان گفت: نام اولیه فیلم "زیبا یک زندگی کوتاه" بود ولی من نام را تغییر دادم به دلیل اینکه نمی خواستم نام فیلمم نام یکی از شخصیت ها باشد و ترجیح دادم به حادثه اصلی قصه که در نیمه شب اتفاق می افتد بپردازم.

گوهیر خیراندیش نیز گفت: بسیار شنیدم که چرا همه فیلم های تلخ در سانس های پشت هم پخش می شود و به من گفته اند برای فیلم ما دیگر اشکی به چشمشان نمانده است و من گفتم این مساله را اعلام خواهم کرد. باید تشکر کنم از تینا پاکروان که قدم هایش را در سینما محکم برداشته و باید بگویم تهیه کنندگان در فیلم های تلخ خیلی سخت سرمایه گذاری می کنند و می گویند مردم دنبال فیلم های کمدی هستند اما قسمت های اولیه فیلم ما شاد است و برای مردمی است که دوست دارند فیلم شاد ببینند.

ستاره اسکندری خطاب به حامد بهداد گفت:من در این فیلم عشق را در نگاه نجیبانه حامد بهداد دیدم و دوست دارم بگویم دستش را بابت ایفای عالی این نقش می بوسم.

حامد بهداد نیز گفت: ممنون هستم از خانم اسکندری. به هر حال کار ما استخراج شعر و وجوهات عاشقانه از زندگی است و اگر حس می کنی من موفق شدم از شما تشکر می کنم.

رویا نونهالی در ادامه بیان کرد: من اساسا عاشقی در سنین برابر را می پسندم اما وقتی عشق در بین سن های متفاوت را می بینم می گویم چرا که نه و خیلی اتفاق زیبایی است. تینا پاکروان توانست این عشق نجیبانه را بین ما به خوبی طراحی کند.

آنتونیا شرکا نیز گفت: من با خودم فکر می کردم در فیلم یک نگاه جبرآمیزی وجود دارد و انگار قرار است این عشق نافرجام باشد و نمیدانم این پایان تحمیلی بود یا انتخاب کارگردان بوده است.

تینا پاکروان توضیح داد: ما درباره عشق در یک جامعه صحبت میکنیم که در حال طی کردن دوران مدرن است و با موضوعاتی چون ازدواج سفید و طلاق 70 درصدی مواجه است و امثال این عشق ها انقدر ضربه می خورند که می پذیرند عشق با نرسیدن همراه است.شخصیت زیبا به دلیل موقعیتش و به دلیل گناه شخص دیگری در حال مواخذه شدن است و طبیعتا چنین نگاهی یک عشق نامتعارف را نمی پذیرد و البته بحران درگیری با فرزند نوجوانش را نیز دارد. جمیع این مسائل پتانسیل تبدیل شدن به یک فاجعه را دارد.

در ادامه این نشست در خصوص عدم اجازه حضور حامد بهداد و تینا پاکروان در برنامه تلویزیونی شب گذشته صحبت های جالبی بیان شد. حامد بهداد گفت: ما باهم متحد هستیم همشهری هستیم هم وطن، هم زبان و همکار هستیم .تلویزیون ما دیگر توسط خود ما تماشا نمی شود. اولش جذاب به نظر می رسد. فکر می کنیم یک لجی در ما نهفته است و خوشحال می شویم اما بعد که می گذرد با خود می گوییم چرا باید خانه ما اینچنین باشد؟ برای من به عنوان یک ایرانی هرگز جالب نیست که کشور خودم و تلویزیون ملی خودم مورد استقبال واقع نشود.من دلم می خواهد دولت مردان هنرمندان بزرگان مملکت همه باهم در تلویزیون شرکت داشته باشیم. در همین صحبت های با تشویق خبرنگاران همراه شد.

او در ادامه گفت: تلویزیون و مسوولین با هنرمندان دچار سوتفاهم هستند ، ما دستمان در دست همدیگر نیست. ما به درد همدیگر میخوریم.

تینا پاکروان صحبت های بهداد را قطع کرد و گفت : ما همدرد هم هستیم. من نمی دانم اگر این بازیگران نتوانند در تلویزیون بازی کنند پس چه کسانی باید اینکار را بکنند؟ همان کسی که نقش شهید جهان آرا را در تلویزیون بازی می کند ، در فیلم من هم بازی می کند(منظور وی حامد بهداد و حضورش در سریال کیمیا است). پس چرا آنجا اجازه ی پخش دارد؟ اینها سوال من تنها نیست و سوال همه مردم ایران است.

چرا باید تیزرهای سینمایی از تلویزیون پخش نشود ؟ چرا مردم نباید باخبر شوند ؟ مگر نه اینکه فیلم هایی که ما در سینما می سازیم با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دولت است؟ ما همه به دولت رای دادیم و دولت به این حکومت مربوط به مردم است.

ما همه ی ایراداتی که می گویند را برطرف می کنیم همه سانسور ها را اصلاح می کنیم ما برای ایران کار می کنیم و از ایران خارج نشدیم .این فیلم قرار است در تلویزیون ایران نمایش داده شود . اگر دولت جدا از صدا و سیماست پس به ما هم بگویید تا بدانیم . به نظرم خیلی خوب است که وزیر ارشاد و رییس صدا و سیما نشستی برگزار کنند و در این باره با یکدیگر صحبت کنند.

ما به هم احتیاج داریم. تلویزیون تا کی می خواهد سریال تکراری نشان دهد ؟ چرا فیلم های جدید نباید خریداری شود؟ این ضربه همه اقتصاد سینما می زند . مگر قرار نیست که فرهنگ سازی کنیم؟

حامد بهداد در ادامه گفت : تاسف من از این نیست ، اصلا فرض می گیریم گفته اند امشب حامد بهداد حق ندارد به برنامه بیاید. اصلا چیز مهمی نیست و من را آزار نمی دهد . اما این مسال من را یاد نکته ای می اندازد.من می خواهم سریال های ترک را مثال بزنم . تمام موضوعات این شبکه هایی که سریال ترکی نشان می دهند روی هاونگ بکوبید از درونش چه در می آید ؟ مثلا یک نفر روسری اش را برمی دارد و تمام مشکلات ما همین است؟

وقتی به سینمای خودم سر میزنم و نگاه می کنم میبینم که چقدر سوژه های نابی دارند . انقدر افکار ما قوی تر است که حیفم می آید. مشکل ما سوژه های عاشقانه ای که جزو ممنوعیت های شرعی مملکت ما محسوب می شود نیست.مشکل من این است که چرا خرد و جریان اندیشه و خرد در تلویزیون دیده نمی شود؟ این باعث می شود که سطح سلیقه همه مردم بالا بیاید.من به نوبه خود میل به پویایی دارم و در همه مردم هست. پس چرا نباید در تلویزیون نباشیم و با هفتاد میلیون ادم روبرو نشویم؟

ما اعلام دوستی با تلویزیون می کنیم.مساله دیشب در حد یک شایعه است و فقط در حد ی لحظه بود. تینا پاکروان گفت : یک رسانه در را می بندد و دیگری در را باز می گذارد .. در نهایت با احترام می گذاریم به اقای شجاع نوری مجری ان برنامه ، به برنامه هفت و به برنامه های صدا و سیما ، ما اعلام دوستی می کنیم. مردم نباید کانال های ماهواره ای نگاه کنند و مشکل ما هستیم ما باید این قضیه را حل کنیم . چرا فقط برنامه نود دیده می شود؟ چون راحت اجازه حرف زدن دارد . پس اجازه دهند ما نیز حرف بزنیم .

در آخر تینا پاکروان گفت: از مسئولین وزارت ارشاد تشکر می کنم که در ماجرای خانم رابعه اسکویی کنار فیلم من ایستادند و متوجه بودند آن اتفاق ارتباطی به فیلم ما ندارد.

زندگینامه ستاره اسکندری

ستاره اسکندری از بازیگران زن ایرانی،بسیار حرفه ای و همیچنین دارای چهره ای جذاب و زیبا هستند،خواهر لاله اسکندری میباشد و همچنین ایشون متولد سال 1353 هستند،برای دیدن عکس های جدید ستاره اسکندری و همچنین خواندن بیوگرافی ستاره اسکندری به ادامه ی مطلب بروید ستاره اسکندری (زاده ۱۳۵۳ در تربت حیدریه) بازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است. شهرت او بیشتر به خاطر بازی در مجموعه‌های تلویزیونی است که آنرا از سال ۱۳۷۳ شروع کرده، مخصوصا مجموعه نرگس که بعد از درگذشت پوپک گلدره نقش نرگس را در آن بازی می‌کرد. وی برنده جایزه بهترین بازیگر زن در جشنواره تاتر فجر ۱۳۷۹ برای بازی در نمایش «سعادت لزران مردمان تیره‌روز» شده است.

زندگینامه حامد بهداد

حامد بهداد متولد 26 آبان ماه سال 1356 در مشهد است اما تا اوایل جوانی در نیشابور زندگی کرده. حامد بهداد دوران کودکی و نوجوانی اش را به ترتیب در شهرهای مشهد، تهران و نیشابور زندگی کرده است و در دوران دبیرستان دوباره به همراه خانواده اش به مشهد بازگشته است. او دارای تحصیلات لیسانس بازیگری تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تهران است. حامد بهداد به واسطه رامبد جوان و پیشنهاد او به همایون اسعدیان وارد سینما شد. او برای فیلم «آخر بازی» رل خود را به بهداد داد، قبل از آن بهداد در دفتر تبلیغاتی رامبد کار می کرد و ضمن تحصیل در رشته تئاتر آچار فرانسه این دفتر تبلیغاتی بود. فردی که بیشترین تاثیر را روی زندگی حامد گذاشته سیدمحسن شهرنازدار است که حامد تمام اطلاعات شفاهی اش را با او چک می کند. حامد هرازگاهی به خراسان و سراغ او می رود، شهرنازدار روزنامه نگار بوده و در زمینه موسیقی و معماری کتاب هایی نوشته است. حامد در دوران دانشجویی و زمانی که تئاتر می خوانده فقر شدیدی را تحمل کرده و سختی زیادی کشیده است. بهداد حدود ۲ سال پیش به کانادا رفت و قصد داشت برای تحصیل در این کشور اقامت کند اما بحث بازی در فیلم آدمکش که پیش آمد، باعث برگشت او شد. بهداد از ۹ سالگی تئاتر بازی کرده و عاشق بازیگری است. او به مارلون براند عشق می ورزد و این را مخفی هم نکرده که دوست دارد ادای او را دربیاورد. حامد گفته حتما روزی اسکار می گیرد و نوبل و اسکار برایش مهم است. حامد بهداد از معدود بازیگران جوان سینماست که با بازی در نقش های مختلف و متنوع، قابلیت های بالایش را به اثبات رسانده است. بهداد همان قدر که در اجرای نقش های بیرونی موفق است، توانایی بازی در نقش های درونی را هم دارد. او علاقه مند بازی در نقش جوان های عاصی است. (بوتیک، سایه آفتاب) و البته به همان اندازه در نقش های آرام و درونی (آدم، آخر بازی) شیرین و دوست داشتنی است. حامد بهداد در «روز سوم» مسیر رو به رشدی را که تا امروز طی کرده، به پختگی خاصی می رساند. نقش جذابی که او انتخاب کرده، ویژگی های بارزی برای تبدیل شدن به یک کاراکتر محبوب را در فیلم داشته. فواد، معلمی عراقی است که عاشق دختری ایرانی می شود و در جریان جنگ می کوشد دختر را نجات بدهد. در بازی بهداد، ترکیبی از عشق و خشم دیده می شود. فواد با شروع جنگ در کسوت یک نظامی، اهداف رژیم بعث را در خرمشهر دنبال می کند اما علاقه او به سمیره (باران کوثری) همچنان پابرجاست. او همه را به چشم دشمن می بیند اما برای نجات سمیره تا پای جان می ایستد. تناقضی که در این کاراکتر وجود دارد، به آن پیچیدگی و جذابیت داده و این ویژگی در بازی درخشان حامد بهداد بیشتر متجلی شده است. بهداد با بازی در این نقش ثابت می کند قابلیت این را دارد که در قالب یک نقش دشوار و منفی به محبوبیت برسد و تماشاگر را با خود همراه کند. این اتفاقی است که درباره همه بازیگران نمی افتد و بازی در نقش های منفی و پیچیده محبوبیت شان را خدشه دار می کند. «روز سوم» روایتی عاشقانه است که در بستر جنگ مفهوم پیدا می کند. موضوع جذاب عشق بین عراقی و ایرانی در این فیلم برای اولین بار مطرح می شود و فیلم هم به خوبی از این موضوع جذاب بهره می گیرد اما نمی توان از اهمیت کاراکتر فواد در این درام عاشقانه به راحتی چشم پوشی کرد. فواد با وجود منفی بودن به یمن بازی متفاوت و عمیق حامد بهداد، یک بدمن خبیث و کلیشه ای نیست، گویا او هم قربانی جنگ است.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. ستاره اسکندری دست حامدبهداد را بوسید+عکس
    http://khargush.com/setareh-eskandari-hamed-behdad-kissed-photos/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 6