چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟ | سایت تفریحی خبری خرگوش
سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟
چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟

چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟

چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟

چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟

چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟

چرا تا حالا هیچ عکسی از همسر شاهرخ استخری دیده نشده است؟؛ شاهرخ استخری از محدود بازیگرانی است که ترجیح می دهد زندگی خصوصی اش به دور از تنش های حرفه اش باشد و حواشی شهرت زندگی خانوادگی اش را تحت تأثیر قرار ندهد.

چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟

شاهرخ استخری

چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟

چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟

گفتگویی با شاهرخ استخری

شاهرخ استخری برعکس بسیاری از بازیگران جوان که ترجیح می دهند مسیر هنری زندگیشان را با چالش مواجه نکنند، از ۵ سال پیش زندگی مشترک خود را آغاز کرد و خیلی زود صاحب دختری زیبا به نام « پناه » شد که چندی پیش تولّد ۴ سالگی اش را جشن گرفت.

بعد از ازدواج و پدر شدن زندگی شاهرخ تغییرات بزرگی کرده و نگاهش به زندگی و مقوله های مختلف آن قدر تغییر کرده که می توان ساعت ها با او در این رابطه حرف زد. وی برای اوّلین بار در مورد زندگی مشترک، ازدواج، همسر، تغییراتی که در سال های اخیر داشت، دغدغه های فکری این روزهایش و دخترش صحبت کرده است.

*زندگی شما را به سه قسمت تقسیم می کنم، بخش مجردی و قبل از ازدواج، بعد از ازدواج و بعد از به دنیا آمدن دخترتان. هر کدام از این بخش ها چه طور سپری شد؟

در زمان مجردی من به دلیل این که از خانواده خودم هم خیلی زود جدا و مستقل شدم، از همان ابتدا باید به لحاظ مالی زندگی ام را مدیریت می کردم، ابتدای زندگی مستقلی که برای خودم تشکیل دادم. چیزی نداشتم و حتّی آن زمان هم بازیگر نبودم و جای دیگری با همان رشته مهندس صنایع مشغول کار بودم و بنا بر شرایط و فروش هایی که اتّفاق می افتاد، می توانست کمیسیون خوبی به من برساند و جرقه هایی در زندگی ام بزند.

کار در زمینه تیوب های ریفورمر برای پالایشگاه ها و پتروشیمی ها بو دکه با شرکتی در آلمان همکاری داشتیم که به دلیل تحریم ها شرایط پرداخت پول به طرف آلمانی به قدر مشکل شد که دیگر آن ها از فروشی که برایشان انجام می دادم، خوشحال نبودند.

سال ۸۲، ۸۳ که دانشگاه تمام شد، خیلی جدّی تر بازیگری را دنبال کردم. سال ۸۶ بود که این اتّفاق خوب در عرصه بازیگری برایم رخ داد. من برای دو کار اوّلی که بازی کردم هیچ پولی دریافت نکردم و حتّی سر یکی از کارها قرار بود به من هدیه ای بدهند که ندادند. اوّلین کاری که بابت آن دستمزد دریافت کردم، سریال « داداشی » در ماه رمضان بود. چند ماه سرکار بودم و در نهایت شغل قبلی ام را رها کردم.

*برگردیم به موضوع بچّه دار شدن و تغییر در زندگی شما…

وقتی دخترم به دنیا آمد، دیگر شرایط عوض شد و یک مقدار برایم مقوله ارتزاق مهم شد. البتّه این مهم شدن مادیات را دوست ندارم، ولی به دلایل شرایط زندگی و مخصوصاً آینده دخترم، این تغییرات در زندگی ام ایجاد شد. اگر تا دیروز می گفتیم چون یک روز کار هست و یک روز نیست پس شغل دیگری کنار بازیگری داشته باشیم . دیگر این موضوع برایم جدی شد و خوشبختانه کاری را شروع کردم که کماکان ادامه دارد. حتّی در زمینه کاری هم کاری از پناه روی کارم تاثیرگذار است و اگر قرار باشد کاری در شهرستان برای مدّت طولانی باشد، آن را قبول نمی کنم.

*چند سال است ازدواج کرده اید؟

۵ سال.

*تصمیمتان برای ازدواج چه طور جدّی شد؟

ازدواج این طور نیست که مثلاً برایش برنامه ریزی کنی که الآن وقتش شده و باید ازدواج کنی. من همیشه می گفتم که دوست دارم در سن ۳۴، ۳۵ سالگی اگر ازدواج برایم اتّفاق بیافتد خوب است. وقتی هم که بازیگر شدم خیلی به این مضووع فکر نمی کردم که ازدواج ممکن است به کارم لطمه وارد کند یا طرفدارانم را از دست بدهم.

*ازدواجتان چه طور اتّفاق افتاد؟

ازدواج برای من در حدود ۳۱ سالگی اتّفاق افتاد و به نظرم اتّفاقی است که نمی شود دقیقاً آن را پیش بینی کرد. تقدیر و سرنوشت در این موضوع خیلی دخیل است. همه چیز در ازدواجم خیلی سریع اتّفاق افتاد و هم خانواده من و هم خانواده همسرم هیچ مشکلی ایجاد نکردند. مقوله هایی مثل مهریه، جهاز و مراسم عروسی آن قدر ساده بود که شاید باور نکنید. این روزها می بینم که چه قدر از ازدواج ها و روابط به دلیل همین صحبت ها و سخت گیری های خانواده ها به هم می خورد. این فاجعه است
که یک سری سنّت ها تبدیل به حفره های فرهنگی شده و مسائلی به غلط جا افتاده و روز به روز هم بدتر می شود.

*جالب است که در این مدّتی که ازدواج کرده اید کسی همسرتان را ندیده است؟

در برهه ای هر چند وقت یک بار عکسی منتشر می شد که می گقتند این همسر شاهرخ استخری است که همه دروغ بود. عمده دلیل این موضوع این است که دوست ندارم همسرم هم وارد حواشی این حرفه شود و خودمان به اندازه کافی درگیر این مسئله هستیم.

*با توجه به صحبت هایی که داشتید، درباره شکل درآمد از شغل بازیگری و این که گاهی هست و گاهی نیست، نمی ترسیدید که همسرتان با این شرایط کنار نیاید و این موضوع در زندگیتان مشکل ساز شود؟

همسرم مثل خودم از خانواده متوسّط است و به قول معروف به لحاظ اجتماعی هم طبقه بودیم. آن چه قرار بود در زندگی اتّفاق بیافتد، چیز خیلی متفاوتی از زندگی قبلیمان نبود. همسرم از کودکی در ایران زندگی نمی کرده و از ۱۶ سالگی کار کرده و این را با افتخار می گویم، چون فاکتور مهمی برای من بوده است. برایمان اتّفاق عجیب و غریبی نبود اگر من در بازیگری بیکار بودم؛ چون هر دو نفرمان می توانستیم و برویم کار کنیم و در آمد داشته باشیم. همسرم اصلاً آدم متوقّعی نبوده و نیست.

*شما یک پدر جوان محسوب می شوید.

البتّه وقتی پناه به دنیا آمد، من خیلی هم جوان نبودم.

*منظورم در شرایط فعلی جامعه ما است که سن والدین اختلاف زیادی با سن بچّه ها دارد و شما در این شرایط نسبتاً جوان هستید…

من حدوداً ۳۲ سالگی پدر شدم. آدم ها فکر می کنند هرچه از سنشان بگذرد آمادگیشان برای بچّه دار شدن بیشتر می شود. ولی دقیقاً این برعکس است و به نظرم نه تنها آمادگیشان بیشتر نمی شود بلکه هم حوصله و اعصابشان هم کشش بچّه دار شدن را نخواهد داشت. به نظرم لازم است اوّل آدم ها از پس خودشان بربیایند و بعد به فکر بچّه دار شدن باشند، چرا که پدر و مادر در قبال فرزندشان مسئول هستند. این را به زوج هایی می گویم که تکلیفشان مشخّص است و به نظرم زوج هایی که با هم مشکل دارند، نباید اصلاً به بچّه دار شدن فکر کنند و این فکر را نداشته باشند که مثلاً بچّه دار شویم، مشکلاتمان حل می شود. این موضوع برای زمان مادربزرگ های ما بود که به خاطر بچّه در بدترین شرایط هم می سوختند و می ساختند.

*حس پدر شدن خوب بود؟

خیلی بابت آن جوگیر نشده بودم. ضمن این که سعی کردیم در مدل زندگیمان تغییر زیادی ایجاد نشود و هم این که روابط و افرادی که کنارمان بودند، حفظ کنیم. بی خوابی هم جزء لاینفک شغل ما است که قبل از تولّد پناه به آن عادت داشتم.

*تا حالا شده پناه را طوری دعوا کنید که خودتان پشیمان شوید؟

خیلی کم این اتّفاق افتاده و شاید در این سال ها فقط یکی دو بار بوده صدایم کمی بالا رفته و بعد از آن پناه یک جوری بغض کرد که احساس کردم من اصلاً برای این کار ساخته نشده ام.

*تفریحات دو نفره شما با پناه چیست؟ چه قدر خودتان با پناه بچّه می شوید؟

چه قدر با پناه بچّه می شوم؟! چی نمی شوم! هر چیزی که فکر می کنید شده ام. واقعاً هر نقشی را بازی کرده ام. از شنگول و منگول تا باب اسفنجی همه را بازی کرده ام.

*دیگر چه تفریحاتی دارید؟

یک وقت هاتیی پارک می رویم. در یکی دوسال اخیر خیلی مشغول بودم و چندی پیش قسمت شد که یک مسافرت خوب با هم برویم و روزهای طلایی خوبی را به جبران دو سال اخیر تمام قد و تمام وقت در خدمت پناه و همسرم بودم.

*چرا اسم پناه را انتخاب کردید؟

در واقع خرد جمعی بود. اسمی بود که مطرح شد و همه دوست داشتند.

*اسم منحصر به فردی است که زیاد هم تکرار نشده است.

بله. این اسم را واقعاً دوست داشتم و یکهو به دلم نشست. این طور نبود که این اسم را در اطرافیان شنیده باشم یا کسی به من پیشنهاد داده باشد.

*دوست دارید که بازیگر شود؟

به نظرم اگر بخواهد بازیگر شود خیلی قابلیت جلوگیری از این مسئله را ندارم. البتّه خیلی هم تشویقش نمی کنم. اگر قرار باشد وارد کار هنری شود، ترجیح می دهم که در موسیقی فعّالیّت داشته باشد یا به سمت فیلم نامه نویسی و کارگردانی برود.

*چیزی در این رابطه شما را نگران کرده است؟

چیزی که خیلی نگرانش هستم این است که می ترسم پناه وارد جامعه ای شود که همه او را می شناسند. من خودم چند سال طول کشید تا با این شهرت کنار بیایم. شما یادتان است که من روزهای متمادی در خانه بودم و بیرون نمی آمدم. انواع و اقسام سرگرمی ها مثل فیلم، کتاب و حتّی پلی استیشن را در خانه برای خودم فراهم می کردم و خریدهام را هم تلفنی انجام می دادم. بعضی وقت ها دوستان می گفتند برویم و فسیل شاهرخ را از روی مبل خانه اش جمع کنیم.

*هنوز هم با بچّه های سینما رفت و آمد دارید؟ فکر می کنم این اواخر بیشتر با امیر دلاوری و پندار اکبری ارتباط دارید…

با امیر دلاوری نازنین به این دلیل که هم از نظر جغرافیایی خیلی به هم نزدیک هستیم و هم این که دختران مان با هم همبازی هستند، رفت و آمد زیادی داریم. با پندار اکبری عزیز خیلی در ارتباط هستم و دوستی ما به سال ها قبل باز می گردد.

منبع: پرشین وی

 

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. چرا شاهرخ استخری هیچ عکسی از همسرش منتشر نمی کند؟
    http://khargush.com/shahrokh-estakhri-publish-photograph-wife/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 2