توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی | سایت تفریحی خبری خرگوش
خداوندا مرا از کسانی قرار دِه که دنیاشان را برای دینشان میفروشند نه دینشان را برای دنیاشان. (دکتر علی شریعتی)
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی
توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی

توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی

توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی

[caption id="attachment_911" align="aligncenter" width="300"]توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی[/caption] یک سخنگوی سازمان بهداشت جهانی ادعا کرده بود که پارسال همزمان با مراسم اربعین و ورود زوار، «به خصوص ایرانی‌ها» به عراق، ده‌ها مورد بارداری نامشروع در این کشور به ثبت رسیده است.

توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی

توهین به زوار اربعین حسینی در روزنامه سعودی

الشرق الأوسط

[caption id="attachment_911" align="aligncenter" width="268"]توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی توهین بی شرمانه به زوار ایرانی با ادعای باردار کردن زنان عراقی[/caption]

اوایل این هفته شایعه‌ای عجیب در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد که زوار اربعین حسینی را هدف قرار داده بود. یک سخنگوی سازمان بهداشت جهانی ادعا کرده بود که پارسال همزمان با مراسم اربعین و ورود زوار، «به خصوص ایرانی‌ها» به عراق، ده‌ها مورد بارداری نامشروع در این کشور به ثبت رسیده است. این در حالی است که «فادلا غیب» سخنگوی سازمان بهداشت جهانی در گفت وگو با رسانه های ایرانی این خبر را کاملا تکذیب کرده است. دفتر نخست‌وزیری عراق هم به این خبر واکنش نشان داد و تأکید کرد که الشرق الاوسط باید به دلیل انتشار خبر جعلی و «توهین به ملت غیور عراق» عذرخواهی کند خبرگزاری 'المعلومه' عراق در گزارشی نوشته است که الشرق الاوسط عربستان در گزارشی جهت دار، به نقل از بیانیه سازمان بهداشت جهانی مدعی حدوث موارد بارداری غیر شرعی در بین زنان عراقی در بعد از زیارت اربعین شده است، درحالی در سازمان بهداشت جهانی چنین گزارش و بیانیه ای وجود ندارد. این خبرگزاری اضافه کرده است که روزنامه سعودی الشرق الاوسط در ادامه دشمنی ها با مردم عراق، با دستکاری گزارش سازمان بهداشت جهانی ، آن را متناسب با نگرش خودتغییر داد و به زنان باعفت جنوب عراق اهانت کرده است. در سطح شبکه های اجتماعی نیز برخی فعالان با ایجاد هشتاک، 'شرق الاوسط _کثیف' از دولت عراق خواستند که این رسانه سعودی را از حیث قانونی بازخواست کرده و دفتر این روزنامه را در عراق ببندد. روزنامه شرق الاوسط دارای یک نسخه چاپ عراق است که صفحه اول آن متعلق به اخبار عراق است و علاوه برآن یک نسخه بین المللی نیز منتشر می کند. انتظار می رود که گزارش این روزنامه سعودی، در جامعه عراق در روزهای آینده با توجه به اهانت به نوامیس این کشور، واکنش های تندی به دنبال داشته باشد.

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 56