پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید | سایت تفریحی خبری خرگوش
کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید
پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید

پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید

پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید

[caption id="attachment_3519" align="aligncenter" width="300"]پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید[/caption]

جمعی از دانش آموزان شین آبادی متنی را در اختیار خبرآنلاین گذاشتند که براساس آن شهادت آتش نشانان حاضر در فاجعه پلاسکو را تسلیت گفتند و با خانواده‌های آنها ابراز همدردی کردند.

پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید

پیام تسلیت دانش آموزان شین آبادی

[caption id="attachment_3519" align="aligncenter" width="433"]پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید پیام تسلیت غم انگیز دختران شین آبادی برای آتش نشانان شهید[/caption] متن این پیام به شرح زیر است:

ما با انفجار یک بخاری نفتی سرکلاس سوختیم و چهار سال است لحظه به لحظه درد می‌کشیم. شما با انفجار قدیمی‌ترین ساختمان در تهران سوختید و زیرآوار ماندید. ما سوختیم، دم نزدیم و بزرگ شدیم، شما سوختید، دم نزدید و زیرآوار دفن شدید. کابوس چهار ساله ما همان کلاس درس است و کابوس خانواده‌های شما پلاسکو. ساختمانی که جایی می‌شود برای نبودنتان؛ که هر جمعه با فاتحه‌ای نبودنتان را اشک بریزیم. ما دختران شین‌آبادیم؛ که هنوز هم بعد از 4 سال برای ساریا و سیرا عزاداریم و با اشک‌هایمان روی خورشید را کم کرده‌ایم. ما همدرد شماییم و لحظه لحظه درد زیرآوار ماندنتان را اشک می‌ریزیم. اشک می‌ریزیم تا آتش پلاسکو خاموش شود و دل خانواده‌تان شاید آرام از لبخند ابدیتان. ما همدرد شماییم..

جمعی از دختران شین آبادی

دسته بندی : اخبار داغ

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 87