کلیپ جنجالی کنایه دختر شفر به سحر قریشی | سایت تفریحی خبری خرگوش
امام حسين(ع):اگر دين نداريد لااقل آزاده باشيد.
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۸ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » کلیپ جنجالی کنایه دختر شفر به سحر قریشی
کلیپ جنجالی کنایه دختر شفر به سحر قریشی

کلیپ جنجالی کنایه دختر شفر به سحر قریشی

کلیپ جنجالی کنایه دختر شفر به سحر قریشی

کنایه دختر شفر به سحر قریشی|سحر قریشی دختر شفر در رابطه با حضور سحر قریشی در استادیوم امارات کنایه سنگینی به سحر قریشی زد و گفت او حتما از مردهای اماراتی خوشش میاید.

کنایه دختر شفر به سحر قریشی

آیلیسا شفر دختر وینفرد شفر سرمربی آلمانی تیم استقلال در مصاحبه ای جنجالی با مجری سرشناس یکی از شبکه های ماهوا ره ای در رابطه با نظر سحر قریشی در رابطه با حضور در استادیوم و منقلب شدن در کنار مردان نظر جالبی را ارائه کرد .وی در پاسخ به سوال مجری که از او پرسید آیا از قرار گرفتن در کنار مردان منقلب میشود گفت هرگز این اتفاق را تجربه نکرده ام . مجری برنامه گفت در واقع یکی از بازیگران خانم ما در رابطه با موضوع ورود خانم ها به استادیوم مخالفت کرده بود و گفته بود من موافقم خانم ها نرن استادیوم به خاطر اینکه من خودم زمانی که وارد استادیوم میشم و این همه مرد رو میبینم منقلب میشم آیلیسا شفر گفت آهان فکر میکنم دارید در رابطه با خانم هنرپیشه ای صحبت میکنید که ترجیح میده به استادیوم های امارات بره به نظر من شاید از مردهایی که امارات هستند بیشتر خوششون میاد تا مردهایی که در ایران هستند.

مشاهده ویدئو کنایه آیلیسا شفر به سحر قریشی

   

سحر قریشی در استادیوم امارات

سحر قریشی در امارات

[caption id="attachment_14168" align="aligncenter" width="300"]سحر قریشی در امارات کنایه سنگین دختر شفر به سحر قریشی[/caption]   آیلیسا همچنین گفت در آلمان با مادرش زندگی می کند و مجرد است. گزیده ای از صحبت های آیلیسا شفر را در ادامه می خوانید: *بچه که بودم فوتبال بازی می کردم ولی یکبار شوت پدرم نزدیک بود بینی ام را بشکند و مادرم اجازه نداد دیگر سمتش بروم و مجبور شدم این ورزش را کنار بگذارم. *در بازی با العین در امارات میان تماشاگران اماراتی نشستم و استقلال را تشویق کردم. *روی هر دو گل، کلی خوشحالی کردم و طرفداران العین من را چپ چپ نگاه می کردند ولی متوجه نشدند دختر سرمربی استقلال هستم! *من می توانم به واسطه پدرم در ایران در استادیوم حاضر شوم، اما این تبعیض است و من نمی خواهم سو استفاده کنم. *در آلمان من در استادیوم حاضر می شوم و از حضور مردان هم منقلب نمی شوم! *اینکه که می گویند خانواده ها به استادیوم نروند چون آقایون فحش می دهند درست نیست چون من خودم استادیوم که مى روم بدترین فحش ها را مى دهم! *بانوان ایرانى را دوست دارم و اینکه اکثر آنها به زبان انگلیسی تسلط دارند، برایم جالب است و بهترین کامنت ها را از طرف دختران ایرانى هوادار استقلال می گیرم. *آنهایی که در فضای مجازی توهین می کنند اگر جرات دارند بیایند جلوى خودم این حرف ها را بزنند تا با مشت بینی شان را بشکنم!
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 32