زن شیرازی دختر 5 ماهه اش را به آتش کشید | سایت تفریحی خبری خرگوش
آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » زن شیرازی دختر ۵ ماهه اش را به آتش کشید
زن شیرازی دختر ۵ ماهه اش را به آتش کشید

زن شیرازی دختر ۵ ماهه اش را به آتش کشید

زن شیرازی دختر 5 ماهه اش را به آتش کشید

[caption id="attachment_2568" align="aligncenter" width="300"]زن شیرازی دختر 5 ماهه اش را به آتش کشید زن شیرازی دختر 5 ماهه اش را به آتش کشید[/caption]

مادر 34 ساله شیرازی در اقدامی جنون آمیز نوزاد دختر 5 ماهه اش را  که از گریه های وی به ستوه آمده بود به نفت آغشته کرد و به کبریت کشید. اعترافات وی را در ادامه آورده ایم.

زن شیرازی دختر 5 ماهه اش را به آتش کشید

مادری که نوزادش را به آتش کشید

[caption id="attachment_2568" align="aligncenter" width="608"]زن شیرازی دختر 5 ماهه اش را به آتش کشید زن شیرازی دختر 5 ماهه اش را به آتش کشید[/caption]

طی بررسی‌های اولیه مشخص شد زن ۳۴ساله دختر ۵ ماهه خود را به طرز هولناکی به قتل رسانده است.

ماموران پس از حضور در محل با فریادهای زنی جوان روبه‌رو شدند که نوزادی را در آغوش خود داشت و پیکر بی‌جان نوزاد در حالی که به شدت سوخته بود مشاهده شد.

در تحقیقات اولیه کارآگاهان و به گفته کادر پزشکی مشخص شد نوزاد ۵ ماهه بر اثر سوختگی شدید جان خود را از دست داده است.

با توجه به قتل فجیع این نوزاد ۵ ماهه پرونده ای تشکیل و تحقیقات از سوی ماموران برای موضوع آغاز شد و شواهد ثابت می‌کرد که مادر سنگدل کودکش را به قتل رسانده است. با انتقال جنازه نوزاد به پزشکی قانونی این موضوع رنگ واقعیت گرفت و مرگ این کودک بر اثر سوختگی شدید را تایید کرد. به این ترتیب پرونده برای بازداشت مادر جنایتکار در اولویت کاری پلیس قرار گرفت.

این زن در بازجویی های اولیه پرونده، از راز قتل هولناک فرزندش پرده برداشت و مدعی شد در یک لحظه دست به جنایت زده است. این مادر در بازجویی ها به ماموران گفت: روز حادثه از گریه های دخترم خسته شده بودم از روزی که او به دنیا آمده بود شرایط مناسبی نداشتم و فکر می کردم او باعث بدبختی های من است.

وی افزود: روز حادثه در حالی که گریه می کرد مقداری نفت روی او ریخته و کبریت را روشن کردم. دخترم آتش گرفت و گریه کرد. یک لحظه متوجه شدم که چه کاری انجام داده و از کارم پشیمان شدم از همسایه ها کمک خواستم اما بی فایده بود و دخترم فوت کرد.

دسته بندی : اخبار حوادث

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. زن شیرازی دختر ۵ ماهه اش را به آتش کشید
    http://khargush.com/shirazi-female-girl-burned/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 13