شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد | سایت تفریحی خبری خرگوش
یكدیگر را مسخره نكنید (اگر دین دارید)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹
خانه » عکس های جذاب » شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد
شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد

شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد

شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد

[caption id="attachment_2026" align="aligncenter" width="300"]شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد[/caption]

با ورود عروس و داماد به سالن و دیدن لباس آنها همه میهمانان شوکه شدند تا جایی که به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و تعجب همگان را برانگیخت و در تمام دنیا منتشر شد.

شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد

سنت شکنی عروس و داماد

[caption id="attachment_2026" align="aligncenter" width="551"]شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد[/caption] [caption id="attachment_2025" align="aligncenter" width="530"]شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد[/caption] [caption id="attachment_2024" align="aligncenter" width="344"]شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد[/caption]

عروس که فکر می‌کرد اضافه وزن زیادی دارد و اگر لباس عروسی بپوشد چاق‌تر به نظر می‌رسد ایده متفاوتی به ذهنش رسید و آن را با همسرش در میان گذاشت. ایده او این بود که در روز عروسی، آنها جایشان را با هم عوض کنند و عروس لباس داماد را بپوشد و داماد لباس عروس را. این ایده عملی شد و ورود عروس و داماد به سالن با صدای خنده و قهقهه مهمان‌هایی همراه شد که اصلاً انتظار چنین صحنه‌ای را نداشتند.

داماد در مصاحبه‌ای علت این کارش را اینگونه بیان کرد: "نامزدم فکر می‌کرد خیلی چاق است و لباس عروسی او را چاق‌تر نشان می‌دهد. برای همین به من پیشنهاد داد که لباس‌هایمان را با هم عوض کنیم. من هم که می‌خواستم با این کار عشق و علاقه‌ام را به او نشان دهم پیشنهادش را پذیرفتم. امیدوارم در ادامه زندگی هم همینطور به دیدگاه‌های یکدیگر احترام بگذاریم".

این عروس و داماد چینی سال 2011 با یکدیگر آشنا شدند و یک هفته پیش با هم ازدواج کردند.

دسته بندی : عکس

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. شوکه شدن مهمانان عروسی با دیدن لباس عروس و داماد
    http://khargush.com/shock-dress-bride-groom-wedding-guests/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 10