اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری | سایت تفریحی خبری خرگوش
هنر ما را به گونه اي رويايي از درد هستي رها مي سازد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹
خانه » سلامت » پزشکی » اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری
اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری

اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری

اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری

[caption id="attachment_539" align="aligncenter" width="300"]اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری[/caption]

اس ال وی کلید نریختن اسپرم در واژن زن جلوگیری از بارداری وسیله اختراع شده به نام اس ال وی SLV کلید قطع و وصل اسپرم می باشد که از بارداری جلوگیری میکند .

اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری

روش نوین جلوگیری از بارداری

SLV

[caption id="attachment_539" align="aligncenter" width="580"]اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری[/caption] [caption id="attachment_538" align="aligncenter" width="446"]اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری اس ال وی کلیدی در واژن زن برای جلوگیری از بارداری[/caption]

راه های زیادی برای جلوگیری از بارداری زن رایج است که جدیدا روش اس ای وی SLV برای جلوگیری از بارداری زنان معرفی شده است . ریختن اسپرم مرد در واژن زن موجب میشود تا در صورت نبود مشکل جنسی زن باردار شود و برای جلوگیری از بارداری باید یا راه ورود اسپرم مرد به واژن زن را بست یا اثر اسپرم وارد شده به واژن زن را خنثی کرد .

جلوگیری از بارداری زن مدت ها مورد تحلیل قرار گرفته است و روش های بسیاری برای جلوگیری از بارداری زنان معرفی شده است .

کاندوم زنان ، کاندوم مردان ، قرص ضد بارداری و … روش هایی برای جلوگیری از بارداری است .

روش های جلوگیری از بارداری اکثرا یا نامطمئنند یا دارای عوارض یا لذت جنسی مرد و زن را کاهش میدهند .

اخیرا بایمک وسیله ای ساخته است که با گذاشتن آن در بیضه مرد میتوان از ورود اسپرم به واژن زن به طور صد در صد جلوگیری کرد . اس ال وی SLV نام دستگاهی است که برای جلوگیری از بارداری به این روش استفاده میشود .

اس ال وی همانند کلیدی کار میکند که با وصل شدنش اسپرم در واژن زن ریخته میشود و با قطع شدنش از ورود اسپرم به واژن زن جلوگیری میشود .

این دستگاه در موقع روشن شدن می‌تواند جریان اسپرم مردان را به داخل بیضه های مرد برقرار کرده و نرسیدن اسپرم به آلت تناسلی مرد را در طول زمان رابطه جنسی تضمین کند. با استفاده از این قابلیت ،‌ مرد در حین فرآیند صاحب اختیار بوده و قطع جریان اسپرم مانند عمل وازتوکومی دائمی نیست.

دستگاه اس ال وی بایمک با یک عمل جراحی خارجی سرپایی که کل مدت انجام آن 30 دقیقه طول می‌کشد،‌ در داخل محفظه پوست بیضه های مرد کار گذاشته می‌شود ؛ البته در هر حال این عمل اثرگذاری فوری ندارد. بایمک می‌گوید: «پس از این‌که شیر برقی کار گذاشته شده در بیضه بسته می‌شود، تا مدت 3 ماه مقداری اسپرم در مایع انزال شده وجود دارد که تقریبا این فرایند وجود اسپرم تا 30 دفعه انزال ادامه خواهد داشت. برای اطمینان یافتن کامل از عقیم شدن موقت،‌ آزمایش اسپرم برای مرد الزامی است و این تنها راه اطمینان 100% است.»

هنوز معلوم نیست که چه مدت طول می‌کشد تا دستگاه اختراعی SLV بایمک در دسترس همه قرار گیرد، اما بسیاری منتظر استفاده از این روش ابداعی هستند.

دسته بتندی : سلامت و پزشکی

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 13