سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد | سایت تفریحی خبری خرگوش
عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
خانه » اخبار داغ » سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد
سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد

سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد

سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد

سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد|سوتی رییس جمهور امریکا

سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد

ترامپ رییس جمهور امریکا سوتی جدیدی در توئیتر داد سوتی جدید رییس جمهور امریکا در توئیتر بسیار خبرساز شد ترامپ رییس جمهور امریکا به اشتبا توئیت یکی از منتقدان خود را که او را فاشیست خوانده بود انتشار مجدد داد و سوتی جدیدی در توئیتر داد ترامپ ۵ دقیقه بعد از اینکه توئیت را انتشار مجدد داده بود ان را حدف کرد اما ۳۵ ملیون بیننده توئیت او را دیده بودند و پاسخ های سختی هم به ترامپ دادند

سوتی ترامپ

ترامپ در توئیتر سوتی داد

سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد|سوتی رییس جمهور امریکا

سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد

دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا، توئیت یکی از منتقدان خودرا که او را ‘فاشیست’ خوانده بود، شاید به اشتباه تکرار (ری توئیت) کرد. آسوشیتد پرس افزود: ترامپ پنج دقیقه بعد از اینکه توئیت منتقد خود را ‘ری توئیت’ کرده بود آنرا حذف کرد اما دیگر ۳۵ میلیون نفر بیننده توئیتر ‘ فالوور’ آنرا دیده بودند و پاسخهای سختی هم به ترامپ دادند.

ترامپ به نظر می رسید می خواست نظر مخاطبان خود را به عفو کردن ‘جو آرپایو’ افسر پلیس منطقه فنیکس که به عدم اجرای حکم دادگاه آمریکا برای پایان دادن به تجسس اتوموبیل ها علیه مهاجران محکوم شده بود، جلب کند.

مایک هولدن، در مخالفت با این اقدام عفو ترامپ در توئیت خود ترامپ را فاشیست خوانده بود. هولدن بعدا گفت: این عنوان برای ترامپ چیز غیر معمولی نیست و اینکه منظورش ترامپ بوده است نه ارپایو.

به گزارش ایرنا، ‘ری توئیت’ ترامپ موجی از پاسخ ها را در پی داشت. توئیت کننده اصلی در پاسخ به ‘ری توئیت’ ترامپ نوشت: من دیگر از توئیتر استفاده نخواهم کرد. من هرگز روی این ‘ری توئیت’ چیزی اضافه نخواهم کرد. آن توسط رییس جمهور آمریکا تایید شده است.

این ‘ری توئیت’ پس از اعتراض عمومی در مورد خشونت های نژادپرستی سفید پوستان، واپسگرایان ضد مهاجرت و ملی گرایان تندرو که در شهر چارلوتزویل ایالت ویرجینیا دست به خشونت زده و یکی از ساکنان زن و دو پلیس قربانی این خشونت شده بود.

در عکس العمل اولیه، ترامپ از محکوم کردن نژاد پرستان سفید پوست طفره رفته بود و تنها خشونت را محکوم کرده بود. مخالفان ترامپ او را متهم به نژاد پرستی کردند و موج اعتراضات او را وادار کرد به طور مبسوط نژادپرستان سفید پوست، واپسگرایان ضد مهاجرت و ملی گرایان تندرو را محکوم به دست زدن به خشونت کند.

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. سوتی ترامپ در توئیتر خبرساز شد
    http://khargush.com/soti-tramp-became-a-twitter-tweet/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 33