فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات | سایت تفریحی خبری خرگوش
اسایش و راحتی امروز حاصل رنج و زحمت دیروز است.(کوروش کبیر)
خوش آمدید - امروز : پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات
فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات

فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات

فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات

[caption id="attachment_3784" align="aligncenter" width="300"]فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات[/caption]

برخورد با دولت آقای روحانی، شدیدتر و گسترده‌تر از همه دولت‌های دیگر است. حتی در زمان آقای خاتمی که می‌گفتند هر 9 روز یک بحران است این روزها برخورد با رئیس جمهور جسورانه‌تر و گسترده شده است.

فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات

منصرف کردن روحانی در انتخابات 96

[caption id="attachment_3784" align="aligncenter" width="275"]فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات[/caption]

رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی در گفتگو با امیدایرانیان اظهار کرد:

برخی می‌خواهند تحت عنوان مبارزه با فساد، دولت را تضعیف کنند. الان هیچ کس خبر ندارد که اتهام برادر رئیس جمهور یعنی حسین فریدون چیست؟ در واقع در هیچ دادگاهی هنوز بررسی نشده است اما هر روز در رسانه‌هایی که متعلق به یک جناح خاص هستند، نام او را می‌برند. این برخورد سیاسی است.

برخورد با دولت آقای روحانی، شدیدتر و گسترده‌تر از همه دولت‌های دیگر است. حتی در زمان آقای خاتمی که می‌گفتند هر 9 روز یک بحران است الان می‌بینیم که این روزها برخورد با رئیس جمهور و دولت، جسورانه‌تر و گسترده شده است و می‌توان گفت که این دولت مظلوم‌تر از همه دولت‌ها است.

در دوره اول دولت آقای احمدی نژاد کسی جرات نداشت، حرفی بزند. تمام دستگاه‌هایی که امروز دم از مبارزه با فساد می‌زنند، همه پشت سر آقای احمدی نژاد بودند و در سال‌های آخر به دلیل برخی اشتباهاتش کناره گیری کردند. در واقع نه تنها مبارزه نمی‌کردند، بلکه هر کس انتقادی هم می‌کرد، با او برخورد می‌کردند. الان هم که می‌بینیم چند سال از آن دولت گذشته، هنوز برخورد قضایی محکمی با برخی افراد در آن دولت صورت نگرفته است. هنوز افرادی که متهم به اختلاس بودند، پرونده‌شان به نتیجه نرسیده است و مردم منتظر نتیجه آن هستند. الان نزدیک به چهار سال از دولت قبل می‌گذرد و تنها برای بابک زنجانی رأی صادر شده است.

هدف اول تخریب روحانی است. اول می‌خواهند با این اقدامات او را منصرف کنند و در صورتی که منصرف نشود، سوژه‌ای برایش درست کنند که نتواند وارد صحنه شود و یا اگر وارد صحنه شد، افکار عمومی را بسیج کنند که روحانی یا رأی نیاورد و یا رأی بالایی کسب نکند. آنچه به عنوان فساد مطرح می‌شود، مردم باور نمی‌کنند که این افراد مخالف با مفاسد هستند. افکار عمومی نسبت به این برخوردها سوظن دارند و می گویند چون برخی با رئیس جمهور مخالف هستند، این مسائل را بهانه کرده‌اند. اگر واقعاً فسادی باشند، بدون جار و جنجال و نام بردن از افراد می‌توان آن را پی گیری کرد.

دسته بندی : اخبار سیاسی

گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش

اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. فشار به روحانی برای منصرف کردنش از حضور در انتخابات
    http://khargush.com/spiritual-pressure-dissuade-taking-part-elections/

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 21