قصّه دخترکی که تروریست شد | سایت تفریحی خبری خرگوش
عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خوش آمدید - امروز : سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » قصّه دخترکی که تروریست شد
قصّه دخترکی که تروریست شد

قصّه دخترکی که تروریست شد

قصّه دخترکی که تروریست شد

[caption id="attachment_7744" align="aligncenter" width="300"]قصّه دخترکی که تروریست شد قصّه دخترکی که تروریست شد[/caption]

دخترک شانزده ساله آلمانی یک سال پیش از خانه فرار کرد. او آلمان را به قصد ترکیه ترک کرد و از ترکیه راهی سوریه شد و از آن جا به صورت قاچاق به عراق رفت. لیندای شانزده ساله که گفته می شود از راه چت اینترنتی با گروهک تروریستی داعش آشنا شده و به آن ها پیوسته است، پس از پیوستن به داعش نامش را مریم نهاد. این دختر نوجوان و معصوم دیروز، امروز به یک تک تیرانداز داعشی تبدیل شده است.

قصّه دخترکی که تروریست شد

دخترک تروریست

[caption id="attachment_7744" align="aligncenter" width="555"]قصّه دخترکی که تروریست شد قصّه دخترکی که تروریست شد[/caption]

دختر جنجالی موصل همچنان خبرساز است/ رسانه انگلیسی: این دختر، آلمانی و عروس داعش است! دختری که در لباس تک‌تیراندازان تروریست‌های داعش در موصل دستگیر شده بود یک دخترفراری آلمانی و عروس داعش از آب درآمد.

به نقل از تلگراف، هویت این دختر مدرسه‌ای فراری آلمانی که تصویرش پس از دستگیری در موصل در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، «لیندا ونزل» اعلام شده است که چهره‌اش در عکس‌های اخیرش بسیار پیرتر از عکس‌هایی که پیش از پیوستن به داعش در صفحه فیس‌بوکش پست کرده است، به نظر می‌رسد.

این تصاویر نشان می‌دهند که تبدیل شدن او از یک دختر نوجوان معصوم به یک تروریست دستگیر شده رنگ پریده و نحیف تا چه حد تکان دهنده می‌تواند باشد.

لیندای 16 ساله یک سال پیش از منزلش در «پالس نیتز در نزدیکی شهر «درسدن» آلمان فرار کرد و از فرودگاه فرنکفورت به ترکیه پرواز کرد و از آنجا به سوریه رفت.

گفته می‌شود که او پس از آشنایی با عوامل داعش و چت اینترنتی با آنان به یکی از شاخه‌های این گروهک تروریستی پیوست و پس از فرار به سوریه، به‌صورت قاچاق به عراق انتقال یافت.

او پس از تمایل به افراطی‌گری در آلمان، نامش را به مریم تغییر داد و یک سری عکس‌هایش را با روسری به صفحه فیس‌بوکش پست کرد.مقامات امنیتی در آلمان اعلام کرده‌اند که پس از ناپدید شدنش نام او را در لیست متهمان اصلی جرایم تروریستی وارد کرده‌اند. آنها پس از دستگیری او در موصل و انتشار عکس‌هایش هویت واقعی او را تائید کرده‌اند.

روزنامه آلمانی «دای ولت» نیز با ارائه اسناد و ذکر منابع امنیتی، هویت وی را به عنوان یک دختر مدرسه‌ای فراری آلمانی مشخّص کرده است.

لیندا در بین 20 نفر از پیروان گروهک تروریستی داعش بوده که پس از آزادی شهر موصل توسط نیروهای امنیتی عراقی دستگیر شده است. شهر موصل دومین شهر بزرگ عراق است که پس از 10 ماه جنگ که 25000 نفر از تروریست‌های داعش در آنجا کشته شدند.

گفته می‌شود که لیندا پیش از این‌که در آلمان به داعش بپیوندد، دچار ناراحتی و افسردگی شدید بود. او با شرکت در چت روم‌های اینترنتی خیلی زود در دام پیروان خاورمیانه‌ای داعش افتاد و هنگامی که از آلمان گریخت، مقامات امنیتی آلمانی مشکوک بودند که قصد دارد دست به جرایم تروریستی بزند.

لیندا در یک مجموعه تونل در موصل در کنار عده‌ای دیگر از عروس‌های داعش دستگیر شد که یک سری از آنها مسلح به کمربندهای انفجاری و سلاح‌های اتوماتیک بودند.

منبع: جام جم آنلاین

[caption id="attachment_7745" align="aligncenter" width="480"]قصّه دخترکی که تروریست شد قصّه دخترکی که تروریست شد[/caption] [caption id="attachment_7746" align="aligncenter" width="615"]قصّه دخترکی که تروریست شد قصّه دخترکی که تروریست شد
[/caption] گردآوری : سایت خبری تفریحی خرگوش
اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 27