ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی | سایت تفریحی خبری خرگوش
امام علي(ع):هر كه نگاه خود را از حرام باز دارد دلش آرام خواهد شد.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
خانه » اخبار داغ » ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی
ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی

ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی

ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی

[caption id="attachment_1510" align="aligncenter" width="300"]ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی[/caption] سام درخشانی در برنامه شبکه یک در مصابحه با سید علی ضیاء در مورد بارداری همسرش مطالب جنجالی رو مطرح کرد که در ادامه گزارش کامل این گفتگو رو برای شما دوستان عزیز قرار دادیم.

ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی

ماجرای باردار شدن 

همسر سام درخشانی

[caption id="attachment_1510" align="aligncenter" width="500"]ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی ماجرای باردار شدن همسر سام درخشانی[/caption]   سام درخشانی در برنامه تلویزیونی شبکه یک سیما سام درخشانی گفت که نوزادشان نوروز اینده به جمع خانواده ایشان اضافه خواد شد و نوزاد ایشان با قطعیت دختر خواهد شد و نامش را برکه خواهند گذاشت سام درخشانی اضافه کرد که ماجرای دختر شدن نوزادشان را در خواب دیده بنابراین خواب سام درخشانی نوزادش قطعا دختر خواهد شد سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور سام درخشانی و همسرش عسل امیرپور جزو مهمانان برنامه ضیاء بودند. درخشانی که در این برنامه برای اولین بار با همسرش حضور پیدا می کرد، در سخنانی با اشاره به استرسی که وی برای حضور روی آنتن داشته، گفت: در راه استودیو کلی به او دلداری دادم که دوربین ها را نادیده بگیر و فکر کن من و تو و علی یک گفتگوی صمیمانه داریم و… حرف زدنم ادامه داشت تا اینکه به در استودیو رسیدیم و آمدیم پیاده شویم که متوجه شدم کتم همراهم نیست و اینطور شد که مجبور شدیم برگردیم!! وی همچنین در پاسخ به ضیاء درباره ماجرای ازدواجش توضیح داد: نکته جالب درباره ازدواج ما این بود که ابتدای امسال عقد کردیم، بعد به ماه عسل رفتیم، سپس برگشتیم و عروسی گرفتیم! درخشانی همچنین درباره اینکه دعا کرده زودتر بچه دار شوند، حرف زد و ادامه داد: از مدتها قبل به دخترم فکر میکنم و خوابش را می دیدم، حتی اسمش را هم انتخاب کرده ام و می خواهم اسم او را برکه بگذارم، اگر هم کسی قبل از ما این اسم را انتخاب کرد ما به این برنامه استناد می کنیم. این بازیگر که همسرش مشارکت حداقلی در گفتگو داشت، یادآور شد: عسل کلا کم حرف و خیلی ساکت است. این سکوت و آرامشی که دارد جزو ویژگی های او است که مرا جذب کرده است. وی همچنین درباره فیلمی که در آن نقش خودش را بازی می کند، تصریح کرد: تا به حال نشده که در سینمای ایران کسی نقش خودش را بازی کند و با خودش شوخی کند. من نقش سام درخشانی را که البته انسان خنگی است را بازی میکنم! درخشانی همچنین درباره اینکه چه زمانی بچه دار می شود، گفت: انشالله نوروز سال بعد دخترم برکه به دنیا می آید. این بازیگر به عنوان سخنان پایانی گفت: دعا میکنم در سال جدید هیچ ایرانی دستش جلوی کسی دیگر دراز نشود. همه مردم سال جدید را پر از عشق و پر از پول و پر از سلامتی شروع کنند و به پایان برسانند. امیرپور نیز در پایان گفت: سالی پر از سلامتی، عشق و آرامش برای هم وطنانم آرزو میکنم.

دسته بندی : مطالب ویژه

گردآوری : سایت تفریحی خبری خرگوش

 
اشتراک گذاری مطلب

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. پس از سلام من از شما کمال تشکر رادارم .ولی باید حاطر نشان کنم کلمه ان شاالله نون به شین نمی چسبد .چون اگر بچسبد معنی اش تغییر می کند
    با تشکر

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است 65